تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
idanito
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۲۱:۰۳

اجزاي تشكيل دهنده سمعك: باتري سمعك، ميكرو چيپ و

...

 

سمعك يك تقويت كننده ديجيتالي است كه به افراد كم شنوا كمك مي كند تا صدا را بهتر بشنوند. اين وسيله كه به با باتري كار مي كند صدا را از محيط مي گيرد و متناسب با درصد شنوايي فرد كم شنوا صدا را به گوش او مي رساند. سمعك از اجزاي مختلفي تشكيل شده است كه يكي از مهم ترين آن ها در سمعك، باتري سمعكاست. اين با قرار دادن اين وسيله در سمعك همه چي براي استفاده يك فرد كم شنوا مهيا مي شود اما كار سمعك تنها كمك به شنوايي فرد كم شنوا نيست بلكه به گفتار فرد نيز كمك ميكند تا كلمات را درست تر و واضح تر ادا كند.

بنابراين داشتن يك سمعك خوب كه با يك باتري سمعك خوب كار مي  كند، مي تواند كمك زيادي به زندگي انسان كند.

امروزه سمعك هاي مختلفي با برندهاي مختلفي وجود دارد كه هركدام به نحوي خاص كار ميكند. نقطه مشترك همه اين سمعك ها باتري است. پس مي توان گفت كه باتري سمعك جزو مهمي از اين وسيله ديجيتال است.

 

 

اطلاعاتي مفيد درباره باتري سمعك

 

برآنيم تا اطلاعات مفيدي را درباره اين وسيله مهم يعني باتري سمعك به شما بدهيم تا بتوانيد بهترين اسفاده از آن را داشته باشيد. سمعك ها باتري هاي مختلفي در سايزهاي مختلفي دارند. رنگ هاي متفاوت اين باتري ها نشان دهنده سايز آن ها نيز است. نكات مهمي درباره باتري سمعك وجود دارد كه به آن ها مي پردازيم.

براي جلوگيري از خالي شدن باتري سمعك از قرار دادن آن در كنار وسايلي مثل كليد ، سكه و ... خودداري كنيد.

باتري سمعك ممكن است ناگهاني خالي كند توصيه مي شود كه هميشه يك بسته باتري زاپاس داشته باشيد.

بعد از باز شدن برچسب باتري ها مصرف آن شروع مي شود يعني حين خريد به بسته باتري ها توجه كنيد.

 

 

طول عمر يك باتري سمعك چقدر است؟

 

ممكن است اين سوال براي شما پيش بيايد كه باتري سمعك چه مدت طول عمر دارد جواب اين سوال است كه با توجه به نوع سمعك و كاربرد آن طول عمر يك باتري بين 3 تا 22 است. براي همين اگر به طور مدام از آن استفاده شود ممكن است كه مجبور باشيم زود به زود باتري تهيه كنيم.

براي جلوگيري از مصرف بيش از حد باتري سمعك بايد شب و هنگام خواب سمعك را خاموش كنيم تا بيخودي باتري آن مصرف نشود. ابتدايي ترين و ساده ترين راهي كه براي اين كار وجود دارد همين است.

وقتي كه از سمعك استفاده نمي كنيد درب باتري را باز كنيد تا رطوبت آن خشك شود چرا كه رطوبت باعث كاهش طول عمر آن مي شود.

در اين مقاله سعي كرديم تا جايي كه امكان دارد مطالب مفيدي را در اختيار شما قرار دهيم. در زير نمونه اي از يك باتري سمعك رو مي بينيد. اين باتري محصول كشور آلمان است.

 

  

BRAND

Rayovac

 

كشور سازنده           

انگليس

 

ولتاژ        

1.45 ولت

 

نوع          

روي-هوا

 

كد تخصصي             

ZA10

 

بسته بندي              

پك 6 عدد باتري

موضوع:
برچسب‌ها: باتري سمعك،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۱۰:۲۲

مهسا هاشمي

 

مهسا هاشمي بازيگر جديد و نوظهور سينما و تلويزيون ايران است. وي سال ۱۳۷۷ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترين آثار مهسا هاشمي مي‌توان به بازيگري در فيلم بيست و يك روز بعد، سريال آرام مي گيريم و سريال ديوار شيشه‌اي اشاره كرد.

مهسا هاشمي نخستين بار در سينما حضور يافته و سال ۱۳۹۴ در ۱۷ سالگي در فيلم دلبري به كارگرداني سيد جلال دهقاني‌اشكذري بازي كرده است. گرچه موفقيت اين اثر نسبت به آثار شاخص بعديش مانند فيلم بيست و يك روز بعد، بيشتر نبود اما تجربه خوبي براي مهسا هاشمي محسوب مي‌شود، مخصوصا همكاري با هنرمندان باتجربه‌اي همچون هنگامه قاضياني، آتيلا پسياني، عباس غزالي و محمدرضا شيرخانلو توانايي‌هاي بازيگريش را ارتقا بخشيد.

مهسا هاشمي در سال ۱۳۹۵ دوره‌ي پرتلاشي را در عرصه سينما و تلويزيون گذراند و در آثار مهمي بازي كرده است. او در اين سال با بازي در ۳ فيلم و سريال مهم سينما و تلويزيون خود را به مردم معرفي كرد. آثار مهم مهسا هاشمي در اين سال، بازيگري در سريال آرام مي گيريم به كارگرداني روح الله سهرابي، سريال ديوار شيشه‌اي به كارگرداني راما قويدل، نويد ميهن دوست و احمد معظمي و فيلم بيست و يك روز بعد به كارگرداني سيدمحمدرضا خردمندان محسوب مي‌شود.

مهسا هاشمي سال ۱۳۹۵ در ۱۸ سالگي در فيلم بيست و يك روز بعد نقش مهمي بازي كرده است كه توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنين خودش را ميان مخاطبان سينما مطرح كند. شايد مهم‌ترين بخش بيوگرافي مهسا هاشمي بازي در فيلم بيست و يك روز بعد بوده است. زندگي حرفه‌اي و بازيگري مهسا هاشمي را بايد مديون اعتماد سيدمحمدرضا خردمندان باشيم. چرا كه اگر سيدمحمدرضا خردمندان به عنوان كارگردان به مهسا هاشمي براي بازيگري در فيلمش اعتماد نكرده بود، شايد مهسا هاشمي مسير سخت‌تري را بايد براي دنياي بازيگري خود انتخاب مي‌نمود. از مهسا هاشمي نقل قول شده است كه براي بازي خود در فيلم بيست و يك روز بعد و همكاريش با سيدمحمدرضا خردمندان به‌عنوان كارگردان ابراز رضايت كرده است. مهسا هاشمي توانست با بازي در فيلم بيست و يك روز بعد تجربه بازيگري موفقي براي خود رقم بزند، مخصوصا همكاري در كنار بازيگران نظير ساره بيات، حميدرضا آذرنگ، اميرحسين صديق و مهدي قرباني توانست سطح بازيگريش را متحول كند.

مهسا هاشمي علاوه‌بر فيلم بيست و يك روز بعد، سال ۱۳۹۵ در ۱۸ سالگي در سريال آرام مي گيريم نيز بازي كرده است. مهسا هاشمي نكات خوبي از روح الله سهرابي كارگردان سريال آرام مي گيريم آموخت و تجربه ارزشمندي از بازي در كنار هنرمنداني چون آتيلا پسياني، حميدرضا هدايتي، هوشنگ توكلي و لعيا زنگنه بدست آورد.

 

آثار و كارنامه كاري مهسا هاشمي

 

يكي از ويژگي‌هاي حرفه‌اي بيوگرافي مهسا هاشمي آن هست كه در مدت زمان بازيگري خود، هم در تلويزيون و هم در سينما بازي كرده است. مهسا هاشمي را بايد بيشتر بازيگر تلويزيون بدانيم چرا كه ۶۷% آثار وي تلويزيوني و ۳۳% آثارش سينمايي است. در واقع مهسا هاشمي از مجموع ۶ اثري كه در كارنامه دارد، در ۴ اثر در تلويزيون با نام‌هاي سريال عروس تاريكي، سريال بازي نقاب‌ها، سريال آرام مي گيريم و سريال ديوار شيشه‌اي نام‌هاي و در ۲ اثر در سينما با نام‌هاي فيلم بيست و يك روز بعد و فيلم دلبري بازي كرده است.

همچنين مهسا هاشمي به زبان فارسي و به مهارت رانندگي مسلط است.

 

مهسا هاشمي در منظوم

 

در مجموع در كارنامه ۲۰ ساله و بيوگرافي مهسا هاشمي آثار مهمي وجود دارد. اگر مي‌خواهيد با بيوگرافي مهسا هاشمي و زندگي حرفه‌اي و آثار او بيشتر آشنا شويد، حتما به صفحه هر يك از آثار مهسا هاشمي در منظوم سر بزنيد. همه ۶ اثر مهم مهسا هاشمي در منظوم يك پروفايل اختصاصي دارند كه اطلاعات كامل معرفي آنها تهيه شده است. امتيازي كه هر يك از آثار مهسا هاشمي در منظوم دارند، نمره و امتيازي است كه مردم از يك تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر مهسا هاشمي در آثار ارزشمندتري بازي كرده باشد، توانسته نمره‌ي بيشتري از سوي مردم بگيرد، در نتيجه سوابق كاري و بيوگرافي مهسا هاشمي درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثري كه در بيوگرافي مهسا هاشمي بيشترين امتياز را از مردم گرفته است، فيلم بيست و يك روز بعد محسوب مي‌شود و اثري كه در بيوگرافي مهسا هاشمي كمترين امتياز را گرفته است، فيلم دلبري محسوب مي‌شود.

 

اگر در مورد بيوگرافي مهسا هاشمي نكات بيشتري مي‌دانيد حتما براي ما ارسال كنيد تا كمكي بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران مهسا هاشمي كرده باشيد. مثلا اگر اطلاعاتي دقيق‌تر در مورد بيوگرافي مهسا هاشمي ، آثار مهسا هاشمي ، جوايز مهسا هاشمي ، همكاران مهسا هاشمي ، گالري عكس مهسا هاشمي ، قد مهسا هاشمي ، وزن مهسا هاشمي ، رنگ چشم مهسا هاشمي ، وضعيت تأهل و همسر مهسا هاشمي ، فرزندان مهسا هاشمي ، حواشي مهسا هاشمي و كودكي مهسا هاشمي مي‌دانيد حتما براي ما ارسال كنيد.

 

مهسا هاشمي از بازيگران جوياي نام كشور عزيز ما ايران است و آينده‌ي درخشاني در عرصه بازيگري سينما و تلويزيون دارد. ناگفته نماند كه مهسا هاشمي به عرصه تئاتر و هنرهاي نمايشي نيز بي‌تفاوت نيست و به اين بخش علاقمند هست. سريال عروس تاريكي و سال ۱۳۹۶ پايان فعاليت‌هاي مهسا هاشمي نيست، كارشناسان معتقد هستند بازيگري مهسا هاشمي پخته‌تر مي‌شود و به‌زودي او را با بازي‌هاي درخشان‌تري در عرصه سينما و تلويزيون خواهيم ديد.

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: مهسا هاشمي،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۳۲:۲۸

موتور ساعت مچي

 

از گذشته زمان و نحوه اندازه گيري آن از چالش هاي بزرگ آدمي بوده است. شكل اندازه گيري زمان هميشه و در هم درحا از قديم تا به الان فرق كرده است. اين روزها ساعت با وسيله اي به اسم موتور كار مي كنند. موتورهاي ساعت ديواري براي ساعت ديواري و كاركرد آن ها و موتور ساعت مچي همانطور كه اسم آن به ما بيان مي كند از ساعت مچي ما به اصطلاح كار كند.

ساعت مچي طرفداران زيادي دارد و جزو مهمي در تيپ ظاهري يك انسان است. از اين رو داشتن يك ساعت خوب كه موتور ساعت مچي در آن به خوبي كار كند از دغدغه هاي خريداران ساعت است. همواره كشورها و برندهاي مختلفي به توليد ساعت و موتور ساعت مچي مي پردازند.

قيمت موتور ساعت مچي، برند موتور ساعت مچي و ... همگي از سوالات مهم يك مشتري براي خريد ساعت است.

اما در زير با انواع و نحوه عملكر ساعت مچي آشنا خواهيم شد.


 

انواع موتور ساعت مچي

 

موتور ساعت مچي به دو دسته تقسيم مي شوند. اين دو دسته عبارت اند از: 1- موتور ساعت مچي باتري خور 2- موتور ساعت مچي مكانيكال

همانطور كه از اسم موتور ساعت مچي باتري خور پيداست، اين موتور با باتري كار ميكند و بعد از تمام شدن يا ضعيف شدن باتري بايد سريعا به تعويض آن اقدام كرد چرا كه به موتور ساعت مچي فشار وارد مي كند.

اما مورد دوم. در مورد دوم نحوه عملكرد موتور ساعت مچي متفاوت است. در موتور ساعت مچي مكانيكال نيازي به باتري نيست و اين موتور با باتري كار نمي كند. نكته جالب درباره اين نوع موتور ها اين است كه خود به دو دسته تقسيم مي شوند. اين دو دسته عبارت اند از:

موتور ساعت مچي كه هرچند ساعت نياز به كوك كردن دارد و بايد حواستان باشد كه زماني كه مي خواهيد از آن اين مدل ساعت استفاده كنيد، آن را كوك كنيد و معمولا تا 5 ساعت اين ساعت ها كوك هستند كار مي كنند.

 اما نوع بعدي از موتور ساعت مچي مكانيكال كه نه نيازي به باتري دارد و نه نيازي به كوك كردن دارد. اين نوع موتور ساعت مچي با حركت دست و تكان دادن كار مي كند. يني كافيست شما ساعت را به دست بيندازيد و كار روزمره خود را انجام دهيد. ساعت شما كار خواهد كرد.

اما از كجا بفهميم كه موتور ساعت مچي از چه نوع است؟ در زير به آن پرداخته ايم.


 

نحوه تشخيص موتور ساعت مچي

 

به راحتي مي توانيد اين كار را انجام دهيد. وقتي ساعت بعد از يك ثانيه مكثي كوتاه دارد و صداي تيك تاك ساعت احساس مي شود، در آم موتور ساعت مچي از نوع باتري خور استفاده شده است واگر اين صدا حس نشود و عقربه روان بگردد نوع موتور ساعت مچي، مكانيكال خواهد بود. در زير نمونه از موتور ساعت مچي باتري خور را مشاهد مي كنيد.

كشور سازنده

ژاپن

كد تخصصي

Y121

موارد استفاده

انواع ساعت هاي تك موتوره

نوع

باتري خور

متعلقات

ميل دسته

بسته بندي

صفحه 100 عددي

 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: موتور ساعت مچي،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۰:۵۴

بيوگرافي بابك انصاري

 

 

بابك انصاري بازيگر قديمي سينما و تلويزيون ايران است. از مهم‌ترين آثار او مي‌توان به بازيگري در فيلم شهر زيبا، سريال بازي نقاب‌ها و فيلم روياي خيس اشاره كرد.

بابك انصاري در سال ۱۳۸۲ دوره‌ي پرتلاشي را در عرصه سينما و تلويزيون گذراند و در اثر مهمي بازي كرده است. اثر مهم ايشان در اين سال، بازيگري در فيلم شهر زيبا به كارگرداني اصغر فرهادي محسوب مي‌شود.

انصاري سال ۱۳۸۲ فيلم شهر زيبا نقش مهمي بازي كرده است كه توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنين خودش را ميان مخاطبان سينما مطرح كند. شايد مهم‌ترين بخش بيوگرافي اين هنرمند بازي در فيلم شهر زيبا بوده است. زندگي حرفه‌اي و بازيگري بابك انصاري را بايد مديون بابك مسير سخت‌تري را بايد براي دنياي بازيگري خود انتخاب مي‌نمود. از او نقل قول شده است كه براي بازي خود در فيلم شهر زيبا و همكاريش با اصغر فرهادي به‌عنوان كارگردان ابراز رضايت كرده است. بابك انصاريتوانست با بازي در فيلم شهر زيبا تجربه بازيگري موفقي براي خود رقم بزند، مخصوصا همكاري در كنار بازيگران نظير فرامرز قريبيان، ترانه عليدوستي، آهو خردمند و فرهاد قائميان توانست سطح بازيگريش را متحول كند.

بابك انصاري علاوه‌بر فيلم شهر زيبا، سال ۱۳۹۶ در سريال بازي نقاب‌ها نيز بازي كرده است. بابك انصاري نكات خوبي از سيروس حسن‌پور كارگردان سريال بازي نقاب‌ها آموخت و تجربه ارزشمندي از بازي در كنار هنرمنداني چون ليلا برخورداري، جعفر دهقان، منوچهر آذر و صفا آقاجاني بدست آورد.

او سال ۱۳۸۲ براي فيلم شهر زيبا به كارگرداني اصغر فرهادي توانست در ۲۲مين دوره جشنواره فيلم فجر در بخش سوداي سيمرغ براي جايزه سيمرغ بلورين نقش اول مرد نامزد شود.

 

يكي از ويژگي‌هاي حرفه‌اي او آن هست كه در مدت زمان بازيگري خود، هم در تلويزيون و هم در سينما بازي كرده است. بابك انصاري را بايد بيشتر بازيگر سينما بدانيم چرا كه ۸۴% آثار وي سينمايي و ۱۶% آثارش تلويزيوني است. در واقع بابك انصاري از مجموع ۱۳ اثري كه در كارنامه دارد، در ۱۱ اثر در سينما با نام‌هاي فيلم ترانه، فيلم تو ميماني، فيلم پاسيو، فيلم ماجان، فيلم يك كيلو و بيست و يك گرم، فيلم تونل، فيلم خط آفتاب، فيلم كريستال، فيلم نوك برج، فيلم روياي خيس و فيلم شهر زيبا به ايفاي نقش پرداخته و در ۲ اثر در تلويزيون با نام‌هاي سريال بازي نقاب‌ها و سريال رخصت بازي كرده است.

همچنين اين بازيگر به زبان فارسي مسلط است.

 

بابك انصاري در منظوم

 

در بيوگرافي بابك انصاري آثار مهمي وجود دارد. اگر مي‌خواهيد با زندگي بابك انصاري و زندگي حرفه‌اي و آثار او بيشتر آشنا شويد، حتما به صفحه هر يك از آثار او در منظوم سر بزنيد. همه ۱۳ اثر مهم او در منظوم يك پروفايل اختصاصي دارند كه اطلاعات كامل معرفي آنها تهيه شده است. امتيازي كه هر يك از آثار بابك انصاري در منظوم دارند، نمره و امتيازي است كه مردم از يك تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر بابك انصاري در آثار ارزشمندتري بازي كرده باشد، توانسته نمره‌ي بيشتري از سوي مردم بگيرد، در نتيجه سوابق كاري و بيوگرافي اين بازيگر درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثري كه زندگي نامه  بابك انصاري بيشترين امتياز را از مردم گرفته است، فيلم شهر زيبا محسوب مي‌شود و اثري كه در بيوگرافي بابك كمترين امتياز را گرفته است، فيلم تو ميماني محسوب مي‌شود.

 

اگر در مورد او نكات بيشتري مي‌دانيد حتما براي ما ارسال كنيد تا كمكي بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران بابك انصاري كرده باشيد. 

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۵:۲۵

سطل زباله

سطل زباله   پلاستيكي 360 ليتري بزرگ ترين سطل دو چرخ در ايران

اين سطل زباله   از جنس پلي اتيلن با مقاومت و دوام عمر بالا بوده و حجم زيادي از زباله را ميتوان در آن جمع آوري و حمل نمود . اين سطل زباله   به همراه مدل 240 ليتري مناسب ترين مدل جهت ساختمانها و آپارتمانهاي بزرگ و بيمارستانها ميباشند

سطل زباله

مناسب جهت استفاده در ساختمانهاي مسكوني ، ادارات ، راه روها و راه پله ها ،،بيمارستان ها ، مراكز بهداشتي ، آشپرخانه ها ، كارخانجات و ....

سطل زباله سبلان

ويژگي هاي سطل زباله سبلان   360 ليتري :

 • قابليت ارائه در دو مدل درب
 • مناسب جهت استفاده در سطح شهر و محوطه
 • تقويت دسته هاي  سطل زباله سبلان   بوسيله لوله فلزي
 • تخليه مكانيزه
 • قابليت پدال دار شدن  سطل زباله سبلان
 • جابجايي آسان
 • داراي دو عَدد چرخ تو پر لاستيكي
 •  بدنه از پلي اتيلن فشرده
 • رنگبندي متنوع جهت استفاده براي تفكيك مواد و ...
 •  ظاهري زبيا و مستحكم
 •  سطل زباله سبلان
موضوع:
برچسب‌ها: سطل زباله،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۸:۲۳

ثبت نام ارشد فراگير پيام نور

مطابق جدول زمانبندي سال 96، ثبت نام ارشد فراگير پيام نور پذيرش در بهمن ماه 1396، همزمان با استقرار اطلاعات ثبت نامي داوطلبان، بر روي پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور ، به منظور مشاهده و ويرايش اطلاعات، از 23 مهرماه 96 آغاز و تا 30 مهر ادامه يافت. پيش بيني مي شود كه در سال 97 نيز، ثبت نام ارشد فراگير پيام نور پذيرش بهمن، در نيمه ي دوم مهرماه آغاز و تا پايان مهر ادامه يابد. با توجه به اينكه دفترچه ثبت نام در آزمون دوره هاي فراگير كارشناسي ارشد پيام نور پذيرش مهرماه، مدتي است كه منتشر نشده است، با توجه به ظرفيت دانشگاه ها، امكان پذيرش مهرماه در سال 97، بر طبق دستورالعمل ها و سياست هاي پذيرش دانشگاه پيام نور صورت مي پذيرد، لذا توصيه ما اين است كه اگر در سال 97 قصد شركت در آزمون فراگير پيام نور را داريد، اخبار     ثبت نام ارشد فراگير پيام نور     را از ارديبهشت ماه دنبال نماييد.

 

 شرايط و نحوه ثبت نام كارشناسي ارشد پيام نور

دانشگاه پيام نور در مقطع كارشناسي ارشد، به صورت پذيرش از طريق كنكور و يا به صورت فراگير اقدام به جذب دانشجو مي نمايد. ثبت نام به صورت اينترنتي بوده و با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور صورت مي پذيرد. مطابق ضوابط سازمان سنجش، هر داوطلب مجاز به انتخاب يك گروه آموزشي و حداكثر 20 كد رشته محل از دوره هاي كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور مي باشد.     ثبت نام ارشد فراگير پيام نور      نيازمند داشتن شرايط عمومي (اعتقاد به دين اسلام و يا يكي از اديان تصريح شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي، نداشتن عناد با نظام جمهوري اسلامي ايران، عدم احراز فساد اخلاقي و برخوداري از توانايي جسمي متناسب با رشته انتخابي) و  شرايط اختصاصي شامل مدارك تحصيلي (مدرك كارشناسي پيوسته و يا ناپيوسته رسمي مورد تأييد وزارتين) و مشموليت مقررات وظيفه عمومي است. شايان ذكر است كه داوطلبان مي توانند بدون توجه به نوع رشته ي تحصيلي خود در مقطع كارشناسي در يك گرايش از رشته هاي امتحاني در مقطع كارشناسي ارشد (به جز رشته هاي مهندسي معماري و طراحي شهري) ثبت نام كنند، ولي بايد اين نكته را به خاطر داشته باشند كه اگر رشته ي انتخابي در مقطع كارشناسي ارشد با رشته ي كارشناسي شان همنام نباشد، موظف اند در دوره ي دانشجويي علاوه بر واحدهايي كه بايستي در مقطع ارشد بگذرانند، حداكثر تا 12 واحد جبراني نيز از مقطع كارشناسي همان رشته، با موفقيت سپري نمايند. آغاز      ثبت نام ارشد فراگير پيام نور      از نيمه ي دوم مهرماه

 

دفترچه ثبت نام ارشد فراگير پيام نور 97-96

 

علاقه مندان به شركت در آزمون كارشناسي ارشد فراگير پيام نور 97-96 مي توانند به سايت سازمان سنجش آموزش كشور  مراجعه نمايند و دفترچه راهنماي ثبت نام را دانلود بفرمايند. دفترچه ثبت نام ارشد فراگير پيام نور  پذيرش بهمن ماه، معمولاً نيمه ي دوم مهرماه منتشر مي شود. شايان ذكر است كه مطالعه ي دفترچه ي راهنماي آزمون، پيش از ثبت نام الزامي است.

 

ثبت نام غير حضوري ارشد دانشگاه پيام نور

 

پذيرفته شدگان موظف اند كه در مهلت زماني مقرر، نسبت به آماده نمودن فايل اسكن شده مدارك شامل صفحات شناسنامه و كارت ملي (پشت و رو)، مدرك كارشناسي، مدرك مبين وضعيت نظام وظيفه و عكس 3x4 با زمينه روشن ( با حجم حداكثر 250 كيلوبايت و فرمت jpg يا jpeg)، اقدام نموده و به صورت غير حضوري و با مراجعه به سايت دانشگاه پيام نور ثبت نام خود را تكميل نمايند.

 

مهلت ثبت نام كارشناسي ارشد فراگير پيام نور 97

 

مطابق جدول زمان بندي مندرج در دفترچه راهنماي     ثبت نام ارشد فراگير پيام نور      سال 96، بازه اي يك هفته اي (30-23 مهرماه) به منظور ثبت نام و استقرار اطلاعات ثبت نامي داوطلبان بر روي پايگاه سنجش آموزش كشور، به منظور ويرايش اطلاعات، در نظر گرفته شد. پيش بيني مي شود كه در سال 97 نيز با انتشار دفترچه راهنماي آزمون، بازه ي زماني يك هفته اي، به منظور ثبت نام كارشناسي ارشد فراگير پيام نور 97 در نظر گرفته شود.

موضوع:
برچسب‌ها: ثبت نام ارشد فراگير پيام نور،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۳۹:۲۷

كوتاه از سارا نجفي

 

سارا نجفي بازيگر جديد و نوظهور سينما و تلويزيون ايران است. وي سال ۱۳۶۳ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترين آثار اين بازيگر مي‌توان به بازيگري در سريال دلدادگان اشاره كرد.

سارا نجفي در سال ۱۳۹۶ دوره‌ي پرتلاشي را در عرصه سينما و تلويزيون گذراند و در اثر مهمي بازي كرده است. اثر مهم سارا نجفي در اين سال، بازيگري در سريال دلدادگان به كارگرداني منوچهر هادي محسوب مي‌شود.

سارا نجفي كار حرفه‌اي خود را از تلويزيون آغاز كرده و سال ۱۳۹۶ در ۳۳ سالگي در سريال دلدادگان نقش مهمي بازي كرده است كه توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنين خودش را ميان مخاطبان تلويزيون مطرح كند. شايد مهم‌ترين بخش بيوگرافي سارا نجفي بازي در سريال دلدادگان بوده است. زندگي حرفه‌اي و بازيگري سارا نجفي را بايد مديون اعتماد منوچهر هادي باشيم. چرا كه اگر منوچهر هادي به عنوان كارگردان به سارا نجفي براي بازيگري در سريالش اعتماد نكرده بود، شايد سارا نجفي مسير سخت‌تري را بايد براي دنياي بازيگري خود انتخاب مي‌نمود. از سارا نجفي نقل قول شده است كه براي بازي خود در سريال دلدادگان و همكاريش با منوچهر هادي به‌عنوان كارگردان ابراز رضايت كرده است. اين بازيگر توانست با بازي در سريال دلدادگان تجربه بازيگري موفقي براي خود رقم بزند، مخصوصا همكاري در كنار بازيگران نظير حميد گودرزي ، مليكا شريفي نيا، سميرا حسن پور و عليرضا استادي توانست سطح بازيگريش را متحول كند.

 

سارا نجفي با علي سخنگو بازيگر ازدواج كرده است.

همچنين او به زبان فارسي مسلط است.

 

سارا نجفي در منظوم

 

در مجموع در كارنامه ۳۴ ساله و بيوگرافي سارا نجفي آثار مهمي وجود دارد. اگر مي‌خواهيد با بيوگرافي سارا نجفي و زندگي حرفه‌اي و آثار او بيشتر آشنا شويد، حتما به صفحه هر يك از آثار اين بازيگر در منظوم سر بزنيد. همه ۱ اثر مهم ايشان در منظوم يك پروفايل اختصاصي دارند كه اطلاعات كامل معرفي آنها تهيه شده است. امتيازي كه هر يك از آثار سارا نجفي در منظوم دارند، نمره و امتيازي است كه مردم از يك تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر سارا نجفي در آثار ارزشمندتري بازي كرده باشد، توانسته نمره‌ي بيشتري از سوي مردم بگيرد، در نتيجه سوابق كاري و بيوگرافي سارا نجفي درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثري كه در بيوگرافي سارا نجفي بيشترين امتياز را از مردم گرفته است،سريال دلدادگان محسوب مي‌شود.

 

بيوگرافي سارا نجفي در منظوم

 

اگر در مورد بيوگرافي سارا نجفي نكات بيشتري مي‌دانيد حتما براي ما ارسال كنيد تا كمكي بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران سارا نجفي كرده باشيد. مثلا اگر اطلاعاتي دقيق‌تر در مورد بيوگرافي سارا نجفي ، آثار سارا نجفي ، جوايز سارا نجفي ، همكاران سارا نجفي ، گالري عكس سارا نجفي ، قد سارا نجفي ، وزن سارا نجفي ، رنگ چشم سارا نجفي ، وضعيت تأهل و همسر سارا نجفي ، فرزندان سارا نجفي ، حواشي سارا نجفي و كودكي سارا نجفي مي‌دانيد حتما براي ما ارسال كنيد.

 

سارا نجفي از بازيگران جوياي نام كشور عزيز ما ايران است و آينده‌ي درخشاني در عرصه بازيگري سينما و تلويزيون دارد. ناگفته نماند كه اين بازيگر به عرصه تئاتر و هنرهاي نمايشي نيز بي‌تفاوت نيست و به اين بخش علاقمند هست. سريال دلدادگان و سال ۱۳۹۶ پايان فعاليت‌هاي سارا نجفي نيست، كارشناسان معتقد هستند بازيگري سارا نجفي پخته‌تر مي‌شود و به‌زودي او را با بازي‌هاي درخشان‌تري در عرصه سينما و تلويزيون خواهيم ديد.

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۷:۵۴

موتور ساعت ديواري

 

همانطور كه همه ما مي دانيم ساعت وسيله اي است براي اندازه گيري زمان. اين وسيله از قديم تاكنون تفاوت هاي زيادي داشته است. بشر در طول تاريخ از روش هاي مختلفي براي اندازه گيري زمان استفاده مي كرده است از اين رو مي شود به درك اين موضوع رسيد كه زمان چقد براي ما مهم است. ر خانه ي همه ما حداقل يك ساعت وجود دارد. اما ساعت ديواري كه با موتور ساعت ديواري كار مي كند هميشه جزو وسايلي بوده است كه علاوه بر كاراي معمول همه ساعت ها زيبايي خاصي به منازل ما مي دهد.

نقطه مشترك همه ساعت ها موتور آن است. حال مي خواهد اين ساعت ديواري باشد، روميزي و يا مچي. حال مي خواهيم در اين مقاله كمي درباره موتور ساعت، به طور خاص و ويژه موتور ساعت ديواري صحبت كنيم.

 

ساختار موتور ساعت ديواري

 

همانطور كه گفتيم هسته اصلي و مشترك تمام ساعت ها موتور است. موتور ساعت ديواري اكثرا برخلاف ساعت هاي مچي كه پنهان است، قابل رويت است. موتور ساعت ديواري دقيقا در پشت و وسط صفحه ي ساعت قرار مي گيرد. درون اين موتور چرخ دنده ها قرار دارند.

وقتي كه باتري را درون موتور ساعت ديواري قرار مي دهيم، اين چرخ دنده ها شروع به حركت مي كنند در نهايت اين حركت چرخ دنده ها موجب به حركت درآمدن عقربه ها مي شود.

 

انواع موتور ساعت ديواري

 

موتور ساعت ديواري به نوع تقسيم مي شوند: موتورهاي روان گرد يا بي صدا و موتورهاي تيك تاك

همانطور كه از اسمشان پيداست، موتور ساعت ديواري روان گرد يا بي صدا به صورت متناوب مي چرخد و هيچ مكثي ندارد. از اين رو شما هيچ صداي از ساعت نمي شنويد.

اما در رابطه با موتورهاي ساعت ديواري كه به آن تيك تاكي مي گويند، بايد گفت كه اين موتورها در هرثانيه يك مكثي انجام مي دهند كه همين موجب يك صداي تيك مي شود. اين صدا اغلب براي انسان ها شيرين و لذت بخش نيست مخصوصا شب ها به هنگان خواب.

 

اندازه موتور ساعت ديواري

 

همه شركت ها در دنيا كه موتور ساعت ديواري توليد مي كنند بايد يك استانداردي رو در رابطه با اندازه موتور ها رعايت كنند.

همه ي اين موتورها ابعادي به اندازه 15*5.5*5/5 ميلي متر دارند كه همواره اين اندازه ثابت است.

در اين مطلب سعي شد تا شما را اندكي با ساختار و انواع موتور ساعت ديواري آسنا كنيم. اميدواريم كه اين مطلب برايتان مفيد باشد. در زير نمونه اي از يك موتور ساعت ديواري آرام گرد رو مي بينيد.

 

كشور سازنده

چين

نوع

آرام گرد(بي صدا)

شفت

10 ميلي متر

كد تخصصي

6363

موارد استفاده

مناسب براي ساعت هايي با صفحه ضخيم

متعلقات

يك دست عقربه, مهره, واشر

بسته بندي

صفحه 100 عددي, كارتن 500 عددي

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: موتور ساعت ديواري،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۵۸:۱۳

مبلمان بابل

در بين انواع مختلف    مبلمان بابل  موجود در بازار بين المللي، مبلمان رتن از جمله جديد ترين نوع مبلمان بابل مي باشد كه به جهت زيبايي و كيفيت به سرعت جاي خود را در بين عموم باز كرده است. مبلمان رتن در دو نوع طبيعي –Original Furniture ( ساخته شده از الياف هاي بدست آمده از گياه خيزران) و مصنوعي-PE Rattan (ساخته شده از الياف مصنوعي مانند پلي اتيلن و يا پلي پروپيلن) در دنيا موجود ميباشد.

مبلمان رتن طبيعي با وجود زيبايي و جذابيت بصري    مبلمان بابل    ، با وجود قيمتهاي بالا، در برابر شرايط محيطي مانند رطوبت و اشعه آفتاب و ... از دوام خوبي برخوردار نيستند. اما مبلمان ساخته شده از رتن مصنوعي كه پوشش آن توسط هنرمندان اين عرصه با دست ساخته مي شود، علاوه بر داشتن قيمت مناسب و تنوع طرح و رنگ، در برابر رطوبت، آب، اشعه UV ، قارچ و جلبك، زنگ زدگي و ... مقاوم بوده و نياز به هيچ گونه مراقبت ويژه اي ندارد. دوام اين محصولات در شرايط خاص آب و هوايي همواره به عنوان يكي از مزاياي مبلمان بابل به شمار رفته است.

اسكلت اين نوع   مبلمان بابل    از آلومينيوم مقاوم و سبك مي باشد كه سبب گرديده قابليت جابه جايي آسان و سبكي اين نوع محصولات از ديگر مزاياي چشمگير آنها محسوب گردد.

امروزه به دليل كيفيت بالاي مبلمان بابل به جهت تداوم كاربري و همچنين امكان استفاده از آن هم در فضاهاي داخلي و هم خارجي ، در اكثر مناطق توريستي و تفريحي و هتلهاي اروپا و آمريكا و اخيرا خاور ميانه، شاهد استفاده وسيع مبل حصيري در اماكن عمومي شامل هتلها، رستورانهاف كافه ها، مجتمع هاي تفريحي و ساحلي، روف گاردن ها و ... هستيم.

 

مبل حصيري

مبلمان فضاي خارجي، مبل حصيري outdoor،     مبل حصيري    ويلايي يا مبلمان باغ و محوطه باز سازه هاي مقاوم در برابر رطوبت و آفتاب مي باشند كه از نظر تكنيك ساخت بسيار قوي تر از مبلمان  فضاي داخلي بوده و كاربري متفاوتي دارند.

عمده مواد اوليه اين سازهها آهن و آلومينيوم بوده و هر كدام از مزايا و معايبي برخوردار مي باشد.

اين سازه ها طراحي هاي متنوعي داشته و استفاده آن به جهت به صرفه بودن آنها در مناطق مختلف  رو به گسترش مي باشد.

اين سازه ها با ويژگيهاي ذكر شده از محبوبيت خاصي برخوردارند كه اين محبوبيت رو به رشد حتي جهت استفاده در محيط هاي آپارتماني مي باشند.

اين سازه ها با ويژگيهاي ذكر شده    مبل حصيري     محبوبيت خاصي برخوردارند كه اين محبوبيت رو به رشد حتي جهت استفاده در محيط هاي آپارتماني مي باشند.

مبلمان هاي OUTDOOR ،     مبل حصيري   ويلايي ، مبلمان باغ و مبلمانهاي فضاي باز داراي گوناگوني بسياري در مدل و كاربرد هستند كه شما مي توانيد نسبت به كاربردمبل حصيري به طراحي محيط خود اقدام ورزيد.

* رنگ بندي فريم : - قهوه ايي-

* رنگ بندي تشك : كرم

* نياز به نصب : ندارد

موضوع:
برچسب‌ها: مبلمان بابل، مبل حصيري،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۷:۱۹

باتري دوربين عكاسي

 

شايد مهم ترين دغدغه عكاسان و كساني كه با دوربين عكاسي به سك نحوي سر و كار داردن، باتري دوربين باشد. اسن موضوع براي همه آن ها مهم است كه از چه  رندي و مربوط به چه كشوري اين باتري را فراهم مي كنند. چون عدم استفاده از يك باتري خوب براي دوربين عكاسي مي تواند تبعات سنگيني مثل خراب شدن دوربين به مرور زمان داشته باشد. در گذشته از باتري هاي نيكلي براي دوربين ها استفاده ميشد به نحوي كه وقتي آن را مي خريديد به شما ميگفتند كه هشت تا ده ساعت بگذاريد تا شارژ شود بعد استفاده كنيد اما باتري هاي ليتيمي نيازي با اين مدل شارژ كردن ندارند.

يك نكته جالب اين است كه بهتر است بدانيد كه از باتري دوربين براي قلاده سگ نيز استفاده مي شود. يني شما مي توانيد با خريد يك باتري از آن براي دو كاربرد مختلف يكي استفاده براي دوربين ديجيتال عكاسي و يك قلاده سگ ديجيتالي استفاده كنيد.

همانطور كه گفيتم براي عكاسان حرفه اي داشتن و خريد يك باتري دوربين خوب نكته مهمي است اما مهم تر از همه اين ها استفاده و نحوه نگهداري اين باتري است.

اين كه چگونه طول عمر مفيد يك باتري دوربين را بالا ببريم يك سري بايد ها و نبايد ها وجود دارد كه بايد انجام دهيم.

 

چند روش افزايش طول عمر باتري دوربين

 

منطقا روش ها و كارهاي زيادي براي تحقق اين امر وجود دارد. كه شايد خيلي از آنها را شما بدانيد. حال باهم به مطالعه چند روش اساسي براي انجام اين كار در ذيل مي پردازيم.

1-      اگر هربار منتظر شويد تا باتري دوربين كامل تخليه شود سپس آن را به شارژ بزنيد باعث كاهش طول عمر باتري شده ايد. نيازي نيست كه هربار بذاريد اين اتفاق بيفتد اما لازم است كه ماهي يكبار اجازه دهيد تا باتري كامل تخليه شود.

2-      منطقي است كه ميزان مصرف باتري ها در دوربين هاي مختلف با هم فرق دارد. نكته مهم اين است بتوانيم حتي با دوربيني كه ميزان مصرف باتريش خيلي بالا است چگونه رفتار كنيم. برخي از امكانات دوربين ها اصطلاحا خوره ي باتري هستند. بايد به ياد داشته باشيم كه در صورت عدم نياز از آن ها  استفاده نكنيم. مثل واي فاي، بلوتوث، جي پي اس، لرزشگير، سنسور اتوماتيك تميز كننده حسگر و ... . همه اين ها جزو ويژگي هاي خوب يك دوربين هستند اما وقتي يك زماني به آنها نياز نداريم چرا بايد بيهوده باتري دوربين الكي به هدر برود؟!!!

3-      مواقعي كه كلا با دوربين كار نداريم آن را خاموش كنيم و نگذاريم تا روشن بماند.

سعي كرديم تا در اين مقاله كمي درباره باتري دوربين و نحوه نگهداري صحيح آن صحبت كنيم اميدواريم كه اين مطلب مفيد باشد. 

در ذيل نمونه از يك باتري دوربين را ميبيند كه در قلاده سگ نيز استفاده مي شود.

 

BRAND

golden power

كشور سازنده

چين

ولتاژ

6 ولت

نوع

آلكالاين

كد تخصصي

4LR44-476A

موارد استفاده

قلاده هاي ساكت كننده و GPS دار سگ و دوربين و دستگاه هاي الكترونيكي

بسته بندي

پك 1 عددي

 

 

 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ]