تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
idanito
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۴۷:۳۸

سريال تلويزيوني زندگي از نو

 

اين مجموعه تلويزيوني به كارگرداني علي محمد قاسمي به تازگي در گيلان تالش در تاريخ بيست و پنج آذر 96 مقابل دوربين رفته است. همانطور كه گفته شد علي محمد قاسمي كارگردان اين مجموعه تلويزيوني و مهدي شفيعي كارگردان آن است. نكته اي جالب درباره ي سريال زندگي از نو، حضور ستاره اسكندي به عنوان بازيگردان در اين مجموعه است. طبق گفته مهدي شفيعي، تهيه كننده مجموعه تلويزيوني زندگي از نو ممكن است كه در سكانس هايي شاهد حضور ستاره اسكندري به عنوان بازيگر در سريال زندگي نو  باشيم.

 

درباره ي سريال زندگي از نو

 

اين مجموعه تلويزيوني در 30 قسمت قرار است كه تهيه شود و به زودي آن را از شبكه پنج سيماي رسانه ملي خواهيم ديد. شنيده ها حاكي از اين است كه قرار بر اين بود كه اين مجموعه تلويزيوني بعد از ماه مبارك رمضان پخش شود. خلاصه داستان سريال زندگي از نو از اين قرار است كه به زندگي يك زوج جوان مي پردازد كه براي رسيدن به يك هدف مشترك به شمال سفر مي كنند. گفتني است كه زندگي از نو نخستين تجربه كارگرداني سريال علي محمد قاسمي است كه اميدواريم تجربه اي خوب براي او و عواملش در اين فيلم باشد.

 

عوامل سريال زندگي از نو

 

 

نويسندگان اين مجموعه آزيتا رصافي، ليلا نادري و مرضيه خدوي هستند. كارگردان و تهيه كننده اين سريال نيز در بالا ذكر شدند. اما نكته جالب درباره سريال زندگي از نو بازيگران آن هستند كه اكثر از بازيگران معروف ، با سابقه و نام آشناي سينما و تلويزيون هستند. بازيگران اين اثر عبارت اند از: خيام وقار كاشاني، ژيلا آل رشاد، مينا جعفرزاده، مرتضي ضرابي، اكبر معززي، امير حسين صديق با هنرمندي رضا كيانيان و عليرضا خمسه . نكته جالب حضور علي انصاريان بازيكن پيشكسوت پرسپوليس درسريال زندگي از نو است.

 

بازيگران اصلي اين سريال قرار است كه بدون لهجه اشند اما بازيگران محلي و بومي اين مجموعه لهجه دارند. اما درباره داشتن لهجه يا نداشتن بازيگران سريال زندگي از نو هنوز تصميم جدي گرفته نشده است اما طبق گفته ها ممكن است كه بازيگران مهمان نيز لهجه داشته باشند.

 

مضمون سريال زندگي از نو

 

اين سريال به مقوله طبيعت و محيط زيست مي پردازد. در اين سريال زوج جوان كه نقش هاي اصلي اين مجموعه هستند يك كمپ گردشگري ايجاد مي كنند كه در اين مسير با مشكلاتي نظير مشكل اقتصادي رو به رو مي شوند. كه يك معضل اجتماعي روز است.

 

اميدواريم كه سريال زندگي از نو در زمان پخش موفق باشد.

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۱:۴۷

تكميل ظرفيت كنكور 97


تكميل ظرفيت كنكور فرصت مغتنمي است براي داوطلباني كه در انتخاب رشته كنكور سراسري و آزاد پذيرفته نشده اند. اين دسته از داوطلبان نااميد نباشند چون هم دانشگاه آزاد و هم دانشگاه سراسري زماني را براي    تكميل ظرفيت كنكور     اعلام مي كنند و در زماني كه براي تكميل ظرفيت اعلام مي شود داوطلبان مي توانند براي ثبت نام اقدام كنند. با توجه به اهميت تكميل ظرفيت كنكور مقاله اي را به بررسي اين موضوع اختصاص داده ايم. با همراه باشيد.

 

تكميل ظرفيت كنكور چيست؟


پس از اعلام نتايج كنكور در پاييز هر سال دانشگاه هاي آزاد و سراسري، رشته محل هايي كه جاي خالي دارند را اعلام مي كنند و به صورت جداگانه براي پذيرش فراخوان مي دهند. داوطلباني كه در انتخاب رشته پذيرفته نشده اند يا از رشته و محل قبولي راضي نيستند مي توانند در     تكميل ظرفيت كنكور     شركت كنند. دقت كنيد كه تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد و سراسري مجزا است و براي هر كدام مي بايست جدا اقدام كنيد. فقط داوطلباني مي توانند در     تكميل ظرفيت كنكور     دانشگاه هاي آزاد و سراسري شركت كنند كه در كنكور سراسري شركت كرده باشند. در ادامه مقاله تكميل ظرفيت كنكور ،درباره زمان تكميل ظرفيت و نحوه ثبت نام تكميل ظرفيت كنكورو نيز چند نكته بسيار مهم توضيح مي دهيم.

 

تكميل ظرفيت كنكور سراسري


تكميل ظرفيت كنكور سراسري يك بار براي دانشگاه هاي پيام نور و غيرانتفاعي در آبان ماه انجام مي شود و يك بار براي دوره هاي روزانه و شبانه و مجازي و پرديس خودگردان در آذر ماه. تكميل ظرفيت به صورت اينترنتي در سايت سنجش انجام مي شود. همه داوطلباني كه در كنكور سراسري 97 شركت كرده باشند مي توانند در تكميل ظرفيت هم شركت كنند ولي اگر در تكميل ظرفيت پذيرفته شوند، قبولي قبلي شان لغو مي شود، به خصوص داوطلباني كه در دوره روزانه پذيرفته شده اند، قبل از اقدام به تكميل ظرفيت، به اين نكته دقت كنند. نحوه ثبت نام تكميل ظرفيت كنكور سراسري به اين صورت است كه پس از منتشر شدن دفترچه انتخاب رشته تكميل ظرفيت، داوطلبان كدرشته هاي محل هاي موردنظر خود را از دفترچه انتخاب كرده و آنها را اولويت بندي مي كنند و در سايت سنجش ثبت مي كنند. مي توانيد حداكثر 50 كدرشته را انتخاب كنيد. حتما در پايان كد رهگيري را دريافت كنيد و آن را در جاي مطمئني يادداشت كرده و نگهداري كنيد.

 

تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد


تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اواخر مهر يا اوايل آبان ماه انجام مي شود. در تكميل ظرفيت آزاد شما مي توانيد از دفترچه تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد 20 كدرشته محل را انتخاب كنيد. شما مي توانيد كد رشته هاي زير مجموعه گروه آزمايشي كه در كنكور آن شركت كرده ايد را در تكميل ظرفيت انتخاب كنيد؛ يعني اگر در كنكور انساني شركت كرده ايد در تكميل ظرفيت كنكور هم مجاز هستيد رشته هاي گروه آزمايشي انساني را انتخاب كنيد. اگر شما در كنكور شركت كرده و در دانشگاه آزاد انتخاب رشته كرده ايد و در شهريور ماه نام شما به عنوان قبول شده اعلام شده است، مي توانيد بازهم در تكميل ظرفيت شركت كنيد ولي مانند تكميل ظرفيت كنكور سراسري اگر در رشته اي پذيرفته شويد، قبولي شهريور ماه دانشگاه آزاد شما لغو خواهد شد. تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اينترنتي است و از طريق سايت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد انجام مي شود. در نهايت پس از بررسي نكات مرتبط با تكميل ظرفيت كنكور  ، پيشنهاد مي كنيم سري هم به مقاله    تكميل ظرفيت كنكور     بزنيد. 

اگر سوالي در زمينه تكميل ظرفيت كنكور 97 داريد با مشاوران حرفه اي آيدانيتو تماس بگيريد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۰:۲۱

مبل ويلايي

 

در بين انواع مختلف   مبل ويلايي   فضاي باز  موجود در بازار  بين المللي، مبلمان رتن از جمله جديد ترين نوع مبلمان مي باشد كه به جهت زيبايي و كيفيت به سرعت جاي خود را در بين عموم باز كرده است. مبلمان  رتن در دو نوع طبيعي –Original Furniture  ( ساخته شده از الياف هاي بدست آمده از گياه خيزران) و مصنوعي-PE Rattan  (ساخته شده از الياف مصنوعي مانند پلي اتيلن و يا پلي پروپيلن) در دنيا موجود ميباشد.
مبلمان رتن طبيعي با وجود زيبايي و جذابيت بصري ، با وجود قيمتهاي بالا، در برابر شرايط محيطي مانند رطوبت و اشعه آفتاب و ... از دوام خوبي برخوردار نيستند. اما مبل ويلايي ساخته شده از رتن مصنوعي كه پوشش آن توسط هنرمندان اين عرصه با دست ساخته مي شود،  علاوه بر داشتن قيمت مناسب و تنوع طرح و رنگ، در برابر رطوبت، آب، اشعه UV ، قارچ و جلبك، زنگ زدگي و ... مقاوم بوده و نياز به هيچ گونه مراقبت ويژه اي ندارد. دوام اين محصولات در شرايط خاص آب و هوايي همواره به عنوان يكي از مزاياي آنها به شمار رفته است.
اسكلت اين نوع مبلمان از آلومينيوم مقاوم و سبك مي باشد كه سبب گرديده قابليت جابه جايي آسان و سبكي اين نوع محصولات از ديگر مزاياي چشمگير آنها محسوب گردد.
امروزه به دليل كيفيت بالاي محصولات مبل ويلايي به جهت تداوم كاربري و همچنين امكان استفاده از آن هم در فضاهاي داخلي و هم خارجي ، در اكثر مناطق توريستي و تفريحي و هتلهاي اروپا و آمريكا و اخيرا خاور ميانه، شاهد استفاده وسيع آن در اماكن عمومي شامل هتلها، رستورانهاف كافه ها، مجتمع هاي تفريحي و ساحلي، روف گاردن ها و ... هستيم.
ست ميز و صندلي 7 نفره گالريا با تشك
ست ميز و صندلي 7 نفره گالريا با تشك از جمله ست هاي زيباي موجود در كالاپلاست است كه قصد داريم در اين مبحث با بيان مشخصات و ويژگي هاي آن شما را در انتخابي بهتر ياري كنيم. 

شما عزيزان مي توانيد ست هاي مختلف را در كالاپلاست مشاهده كنيد همچنين مي توانيدمبل ويلايي را در رنگ ها و ظرفيت هاي مختلف سفارش بدهيد.

پيشنهاد مي كنيم با ادامه ي مطلب همراه ما باشيد تا با جزئيات ست ميز و صندلي 7 نفره گالريا با تشك آشنا شويد.

 

مبلمان ويلايي

ويژگي هاي مبل ويلايي
لازم است قبل از بيان ويژگي هاي ست ميز و صندلي 7 نفره گالريا با تشك بگوييم اين ست از صندلي ها و ميز جلو مبلي حصيري گالريا تشكيل شده است كه با ويژگي هاي هر يك به طور مجزا آشنا شده ايد.

مبل ويلايي در كافه ها باغ ها و منازل مورد استفاده قرار مي گيرد .مواد اوليه  موجود در اين محصول آن را در برابر آسيب هاي مكانيكي و عوامل جوي محافظت مي كند همچنين جنس اين مبلمان از پليمر خاص(تكنوراتن) است و با توجه به مقاومت بالاي آن در برابر نور آفتاب مي توان آن را با خيال آسوده در محيط هاي باز مانند حياط و باغ مورد استفاده قرار داد.

مواد اوليه  اين كالا با كيفيت مي باشد و طول عمر محصول را بالا برده است، ظاهر زيباي اين محصول دليل قانع كننده اي براي خريد آن محسوب مي شود.

ويژگي ديگر ست ميز و صندلي 7 نفره گالريا با تشك قابليت منتاژ و جدا كردن آن است.

مبل ويلايي به صورت تكي در كالاپلاست موجود است، براي مشاهده و سفارش صندلي اضافه اينجا كليك كنيد.

مبل ويلايي به صورت تكي در كالاپلاست موجود است،

براي خريد ست ميز و صندلي 7 نفره گالريا با تشك با كالاپلاست تماس بگريد.

موضوع:
برچسب‌ها: مبل ويلايي،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۵:۳۹

اجزاي تشكيل دهنده سمك: باتري سمعك، ميكرو چيپ و ...

 

سمعك يك تقويت كننده ديجيتالي است كه به افراد كم شنوا كمك مي كند تا صدا را بهتر بشنوند. اين وسيله كه به با باتري كار مي كند صدا را از محيط مي گيرد و متناسب با درصد شنوايي فرد كم شنوا صدا را به گوش او مي رساند. سمعك از اجزاي مختلفي تشكيل شده است كه يكي از مهم ترين آن ها در سمعك، باتري سمعكاست. اين با قرار دادن اين وسيله در سمعك همه چي براي استفاده يك فرد كم شنوا مهيا مي شود اما كار سمعك تنها كمك به شنوايي فرد كم شنوا نيست بلكه به گفتار فرد نيز كمك ميكند تا كلمات را درست تر و واضح تر ادا كند.

امروزه سمعك هاي مختلفي با برندهاي مختلفي وجود دارد كه هركدام به نحوي خاص كار ميكند. نقطه مشترك همه اين سمعك ها باتري است. پس مي توان گفت كه باتري سمعك جزو مهمي از اين وسيله ديجيتال است.

 

اطلاعاتي مفيد درباره باتري سمعك

 

برآنيم تا اطلاعات مفيدي را درباره اين وسيله مهم به شما بدهيم تا بتوانيد بهترين اسفاده از آن را داشته باشيد. سمعم ها باتري هاي مختلفي در سايزهاي مختلفي دارند. رنگ هاي متفاوت اين باتري ها نشان دهنده سايز آن ها نيز است. نكات مهمي درباره باتري ها وجود دارد كه به آن ها مي پردازيم.

براي جلوگيري از خالي شدن باتري سمعك از قرار دادن آن در كنار وسايلي مثل كليد ، سكه و ... خودداري كنيد.

باتري اين وسيله ممكن است ناگهاني خالي كند توصيه مي شود كه هميشه يك بسته باتري زاپاس داشته باشيد.

بعد از باز شدن برچسب باتري ها مصرف آن شروع مي شود يعني حين خريد به بسته باتري ها توجه كنيد.

 

طول عمر يك باتري سمعك چقدر است

 

ممكن است اين سوال براي شما پيش بيايد كه باتري سمعك چه مدت طول عمر دارد جواب اين سوال است كه با توجه به نوع سمعك و كاربرد آن طول عمر يك باتري بين 3 تا 22 است. براي همين اگر به طور مدام از آن استفاده شود ممكن است كه مجبور باشيم زود به زود باتري تهيه كنيم.

براي جلوگيري از مصرف بيش از حد باتري سمعك بايد شب و هنگام خواب سمعك را خاموش كنيم تا بيخودي باتري آن مصرف نشود. ابتدايي ترين و ساده ترين راهي كه براي اين كار وجود دارد همين است.

وقتي كه از سمعك استفاده نمي كنيد درب باتري را باز كنيد تا رطوبت آن خشك شود چرا كه رطوبت باعث كاهش طول عمر آن مي شود.

در اين مقاله سعي كرديم تا جايي كه امكان دارد مطالب مفيدي را در اختيار شما قرار دهيم. در زير نمونه اي از يك باتري سمعك رو مي بينيد. اين باتري محصول كشور آلمان است.

 

 

 

 BRAND

Duracell

كشور سازنده

آلمان

ولتاژ

1.45 ولت

نوع

روي-هوا

كد تخصصي

ZA312

بسته بندي

پك 6 عدد باتري

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۱۷:۳۰

انيميشن سينمايي فيلشاه

 

انيميشن فيلشاه يك انيميشن ايراني به كارگرداني هادي محمديان و تهيه كنندگي حامد جعفري است. اين انيميش محصول گروه هنر پويا است. گفتني است كه دانلود انيميشن فيلشاه به زودي در سراسر كشور آغاز مي شود. هنرمنداني چون زنده ياد حسين عرفاني، سعيد شيخ زاده، ژرژ پطروسي، اردشير منظم و ... هنرنمايي كرده اند.

 

درباره انيميشن فيلشاه

 

اگر بخواهيم درباره اين فيلم بنويسيم مطالب زيادي براي وجود دارد كه در اين مقاله سعي داريم تا جايي كه ممكن است درباره حواشي، جوايز، اكران و دانلود انيميشن فيلشاه سخن بگوييم.

گروه هنر پويا پس ساخت انيميشن شاهزاده روم تصميم به ساخت انيميشن ديگري به نام فيلشاه گرفت. اين انيميشن 90 دقيقه اي براي گروه سني كودك و نوجوان ساخته شده است. بخش فني اين انيميشن حيرت انگيز است به طوري كه بخشي از صداگذاري آن در كشور آمريكا همچنين ساخت موسيقي آن را تعداد زيادي نوازنده بر عهده داشته است. يك تيم 220 نفره عهده دار ساخت اين انيميشن بوده اند كه 50 نفر اين نفرات انيماتور بودند و مسوليت متحركت ساختن كاراكترهاي اين فيلم بودند. بعد از دانلود انيميشن فيلشاه، كيفيت و همه ي اين نكاتي كه ذكر شد به وضوح به چشم خواهد آمد.

 

اكران انيميشن فيلشاه

 

فيلشاه در اكران چه اكران در ايران و چه اكران در خارج كشور بسيار موفق بود. اين فيلم در اسفندماه 96 باحضور وزير ارتباطات اكران شد و فروش خوبي نسبت به ديگر آثار گروه كودك و نوجوان داشت. همچنين رقم فروش اين فيلم ركورد شركت سازنده فيلم در اثر قبلي يني شاهزاده روم را شكست. خمچنين فيلشاه به دو زبان ديگر يعني عربي و انگليسي دوبله شد. اكران اين فيلم در كشور عربي لبنان سر و صداي زيادي به پا كند و با استقبال خوبي از مخاطبان مواجه شد. نكته جالب قرار گرفتن اين فيلم در رتبه سوم فروش در گيشه هاي كشور لبنان بود كه افتخاري بزرگ براي صنعت انيميشن سازي ايران است.

 

جوايز انيميشن فيلشاه

 

تنديس بهترين دستاورد فني و هنري در جشن دنياي تصوير، نامزد بهترين موسيقي فيلم در جشن سينماي ايران و تنديس ققنوس از جشنواره سينمايي ققنوس از دستاوردهاي اين انيميشن ديدني است. گفتني است كه در اتفاقي نادر در جشنواره 36 فيلم فجر، فيلشاه به بخش سوداي سيمرغ راه يافت ولي مورد داوري قرار نگرفت.

 

دانلود انيميشن فيلشاه از سايت هاي معتبر

 

دانلود انيميشن فيلشاه به زودي در سايت هاي معتبر شروع مي شود.

 

بعد از دانلود انيميشن فيلشاه به اين نكته خواهيد رسيد كه چرا اين انيميشن چه در ايران و چه در خارج ايران مخاطبان زيادي را جذب كرده كرده است. شما دانلود اين انيميشن رو ميتوانيد از سايت هاي معتبر مرجع سينما و تلويزيون به صورت قانوني و با هزينه اي كم انجام دهيد.

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۷:۰۷

چرا بايد از باتري قلاده سگ در ابزاري مثل قلاده استفاده كنيم

 

در اين مقاله شما با يك راهكار اساسي براي تربيت سگ خود آشنا مي شويد. روشي مثل استفاده از قلاده اي كه با يك منبع به اسم باتري قلاده سگ كار مي كند. جالب است بدانيد كه از اين باتري براي دوربين هم مي توانيد استفاده كنيد. يك باتري با دو كارربرد كاملا مفيد ولي كاملا هم متفاوت.

شايد خيلي از ماها علاقه داشته باشيم كه يك حيوان خانگي در منزل خود نگه داري كنيم اما روش هاي درست و صحيح نگه داري از حيوانات را به خوبي ندانيم كه اين بر ميگردد به داشتم فضا و ابزارهاي مناسب براي نگه داري از حيوان خانگي.

سگ حيواني است كه اكثر مردم جهان به دليل نوع اخلاق و رفتار و شايد علاقه خود تمايل زيادي به نگه داري از آن دارند. سگ هايي با نژادهاي مختلف كه هركدام خوبي ها و بدي هاي مربوط به خود را دارند. مهم ترين چيز براي داشتن يك سگ، لوازم ابزار مورد نياز براي آن است كه قصد داريم به يكي و شايد مهم ترين آنها بپردازيم.

 

استفاده از باتري قلاده سگ در قلاده

 

قلاده كه مهم ترين وسيله براي سگ است به ويژه زماني كه سگ را براي گشت و گذار به بيرون مي بريم، از گذشته تا امروز مدل هاي مختلفي داشته همچين كاربردهاي مختلفي.

امروزه از قلاده هاي الكترونيكي براي تربيت سگ استفاده مي شود كه با باتري كار ميكندباتري قلاده سگ با اين امر كمك مي كند تا بتوان از اين قلاده استفاده كرد.

سگ به علت هاي زيادي ممكن است كه پارس كند. عواملي مثل استرس، بسته بودن ديد سگ، ديدن ابزاري مثل لباس و... همه اين عوامل مي تواند باعث تاآرام شدن سگ و پارس كردن آن شود.

 

نحوه كار باتري قلاده سگ

 

 

روش هاي زيادي براي كنترل پارس كردن سگ وجود دارد. در حال حاضر خيلي ها با استقاده از ابزارهايي مانند قلاده كه با باتري قلاده سگ كار مي كند، اين كنترل را انجام مي دهند. در گذشته شايد استفاده اين چنيني از اين ابزارها مرسوم نبود. درگذشته مي گفتند كه زماني كه سگ شروع به پارس كردن مي كند، بايد به اون دستور بشين پاشو داد تا علاوه بر ساك شدن اين كار را نيز ياد بگيرد.

 

نحوه كار با اين صورت است كه باتري قلاده سگ را در درقلاده ميذاريم زماني كه سگ ما شروع به پارس كردن كرد، صداي بوقي از قلاده از درمياد كه به صداي گوش انسان نمي رسد اما اين صدا باعث آرام شدن سگ مي شود.

راهي بي دردسر و شايد كم هزينه از لحاظ فقط با داشتن باتري قلاده سگ آن را درن قلاده قرار دهيم تا سگ به خوبي تربيت شود و باعث آزار و اذيت خودمان و ديگران نشود.

 

اين نكته را هم بدانيد كه امروزه روز كمپاني مختلفي مانند كمپاني GB كه يك شركت چيني است باتري قلاده سگ توليد ميكند و به كشورهاي مختلف آن را صادر ميكند. نگران تامين و پيدا شدن اين محصول در كشور نباشيد.

نمونه از اين محصول

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۰۰:۵۸

بيوگرافي علي انصاريان

 

علي انصاريان يكي از معدود كساني است كه در هر سه عرصه پرطرفدار ايران فعاليت داشته است. نوجواني و جواني فوتبال، بعد خوانندگي و حالا در ميان‌سالي هم سينما. در هر دو تيم بزرگ شهر تهران يعني استقلال و پرسپوليس هم‌بازي كرد. البته در ميان هم‌بازي‌هايش پژمان جمشيدي هم يك همچنين سيري را داشته است. علي‌خان انصاريان و جنجال‌هايش در زمين فوتبال را به خاطر داريم. اين شور و جنگندگي شايد به دوران كودكي‌اش بازمي‌گردد. دوراني كه به گفته خودش در محله‌هاي داش‌مشتي‌ها گذشته بود و كم شر و دعوا نداشت. او از همان دوران هم بچه آرامي نبود و به علي تي‌ان‌تي يا علي ديناميت مشهور شده بود.
 علي انصاريان ۱۴ تير ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. كودكي را در محله پايين‌شهر همچون عارف و غياثي گذراند. وضعيت اقتصادي متوسط بود و علي از همان دوران كار مي‌كرد تا كمك‌خرج باشد. تابستان‌ها به همراه برادرش شانسي و آلاسكا ميفروخت و در مكانيكي، تراشكاري و ... شاگردي مي‌كرد. شروشور هم كم نداشت. در دوران دبيرستان ۴ بار مدرسه عوض كرد. به قول خودش هر جا مي‌رفت دعوا به پا مي‌شد. همين خلق در زمين فوتبال هم با او بود در دوران فوتبالش نزديك به ۱۰۰ بار عضلات مختلفش بخيه خورد. اما علي انصاريان هر چه كه بود براي خانواده و بخصوص مادرش پسري آرام و مطيع بوده و هست. او در رابطه با عشق و علاقه به مادرش به مي‌گويد: «مادر شريف‌ترين و پاك‌ترين موجود است. به نظر من اگر خدا مي‌خواست قدرت خود را به ما نشان دهد، با آفريدن مادر اين كار را انجام داده است. تمام خوبي‌هاي خدا در مادر خلاصه شده است... دوست دارم آن‌قدر زندگي كنم كه يك روز قبل از مادرم نباشم.» علي يك خواهر و برادر كوچك‌تر به نام‌هاي فاطمه و محمد دارد. آن‌ها در اواخر دهه ۸۰ پدر بزرگوارشان را از دست دادند.

 

 

دوران حرفه اي زندگي علي انصاريان


 با دست‌فروشي و شاگردي هر طور كه شده پول رفت و آمدش را درمي‌آورد و براي تمرين فوتبال به آن‌سوي شهر مي‌رفت. تا اينكه از ميان ۵ هزار نفر براي بازي در تيم تهران انتخاب شد. بعد از آن‌هم به نوجوان پيام پيوست و در رده سني نوجوانان براي تيم‌هاي بانك سپه، بانك ملي و فجر سپاه توپ زد. در رده سني بزرگ‌سالان هم دو سال براي فجر سپاسي بازي كرد و خيلي زود به آرزوي ديرينه‌اش يعني حضور در تيم پرسپوليس تهران رسيد. تقريباً ۸ سال متوالي در اين تيم بزرگ، در پست دفاع بازي مي‌كرد. البته در اين ميان يك فصل را هم در سايپا گذراند. اما در پايان فصل آخر متوجه شد مديران باشگاه ديگر او را نمي‌خواهند و بايد رخت از خانه اولش بربندد. آن‌هم در فصلي كه يكي از بهترين بازيكنان پرسپوليس بود و ۱۲ گل براي اين تيم به ثمر رسانده بود. پس از اين‌همه سال پرسپوليس تبديل به خانه او شده بود دل كندن از آن سخت. سخت‌تر از آن تصميمي بود كه بعد از آن گرفت. يعني پيوستن به استقلال. انصاريان هنوز هم آن تصميم را بزرگ‌ترين اشتباه تمام زندگي‌اش مي‌داند. او پيوستن به اين تيم را به فردي تشبيه مي‌كند كه تصميم به خودكشي گرفته و بعد از پرت كردن خودش از طبقه ۳۰ يك سختمان پشيمان مي‌شود، اما راه برگشتي نيست. البته علي انصاريان يك سال بيشتر در استقلال تهران نماند. او عصر جديد فوتبالش را در تيم‌هايي چون استقلال آذين، استقلال خوزستان، گسترش فولاد و شهرداري تبريز گذراند و با شاهين بوشهر از ميادين خداحافظي كرد. علي انصاريان شش بازي ملي را نيز در كارنامه فوتبالي خود به ثبت رسانده است. 

 

 


علي انصاريان بازيگر سينما مي شود

 همان‌طور كه ميدانيد علي انصاريان بعد از پايان فوتبالش به دنياي هنر پيوست. در جايي گفته كه به فكر مربيگري نيست و بعد از اين تنها دغدغه‌اش هنر است. عشق سينما از همان محله‌ها و جاروجنجال‌هاي نوجواني در او ريشه كرده بود. انصاريان مي‌گويد: «من خيلي وقت‌ها توي صف سينما ايستادم كه فيلم عقاب‌ها را ببينم. حداقل ۲۰بار رفتم فيلم گاو را ديدم، هراس و عقاب‌ها را ديدم. كانيمانگا را ديدم. دوره ما به دوره جنگ خورد. بعدش هم فيلم‌هاي جنگي بود. ما صبح‌ها مي‌رفتيم سينما و روزي چند فيلم مي‌ديديم. فيلم فرار به‌سوي پيروزي را حداقل ۱۰ بار در سينما ديدم. «سفر سنگ» را در سينما مراد ميدان امام حسين ديدم... محله ما قهرمان‌پرور بود. براي اهالي محله ما بهروز وثوقي، ايرج قادري و سعيد راد قهرمان بودند. فكر مي‌كنم ۹۰ درصد فيلم‌هاي فارسي را ديدم...من با كوچه‌مردها بزرگ شدم با كندو ياد گرفتم، با گوزن‌ها ياد گرفتم. محله من داش‌مشتي و اين چيزها زياد بود. با اين‌ها بزرگ شدم. ما توي محله‌مان جوري بوديم كه هر كسي قيصر را مي‌ديد تا ۲ روز تعريف مي‌كرد. محله ما در مدرسه و مسجد فيلم بروسلي مي‌گذاشتند.» فكر كنم همين توضيحات براي انگيزه پيوستن او به سينما كافي باشد.
 به هر ترتيب آقاي فوتباليست در اوايل دهه هشتاد پا به عرصه‌اي كاملاً متفاوت گذاشت. ابتدا به‌عنوان ميهمان در قسمت‌هايي از سريال‌هايي چون «نقطه‌چين»، «زير آسمان شهر»، «چارخونه»، «خانه اجاره‌اي» حضور پيدا كرد. اما در سال ۱۳۸۵ با نقش‌آفريني در فيلم سينمايي «پاداش سكوت» بود كه به‌صورت جدي و حرفه‌اي وارد دنياي تصوير شد. در «كلاف»(۱۳۹۳) اولين نقش اولش را گرفت. بعد از آن‌هم در فيلم‌هايي چون «شروع يك پايان»، «حكم تير» و «حس خوب زندگي» به ايفاي نقش پرداخت. در تلويزيون هم با بازي در سريال‌هايي چون «كيميا»، «محكومين» و «آسپيرين (شبكه نمايش خانگي)» به فعاليت خود ادامه داد.

 

 


علي انصاريان از ديدگاهي ديگر

 علي انصاريان در گذر از چهل‌سالگي هنوز ازدواج نكرده مجرد مانده است. اين در صورتي است كه ملاك‌هاي او براي انتخاب همسر آن‌چنان هم وسواسانه نيست و مي‌گويد: «تنها ملاك من انسان بودن است. پول، ثروت، شهرت و... هيچ‌كدام برايم اهميتي ندارد. تنها انسان بودن برايم اهميت دارد؛ اينكه همسر من قرار است در آينده مادر فرزندان من هم باشد، مهم است كه چطور آدمي باشد. هنوز به آن انتخاب نرسيده‌ است.»

 

  بشنويم يك تعريف انحصاري از شخصيت علي انصاريان از زبان خودش: «ساده، خودماني ولي هميشه در لاك خودش است و كاري به كار كسي ندارد؛ مگر اينكه به كارش كار داشته باشند. خيلي وقت‌ها مي‌بينم و مي‌بخشم ولي تا آخر عمر فراموش نمي‌كنم. علي انصاريان كسي است كه لطف خدا شامل حالش بوده و از صدقه‌سر مادر و پدرش به‌جايي رسيده است. خدا را شكر كه هيچ‌وقت دستم جلوي كسي دراز نبوده است.»

 

 

مجري گري علي انصاريان

 

حضور در برنامه‌ي اينترنتي زابي‌واكا را مي‌توان موفق‌ترين كار او در عرصه تصوير دانست. بقول خودش سال‌ها كار كرد اما ديده نشد اما صحبت‌هاي جنجالي انصاريان در اين برنامه باعث بيشتر ديده شدنش شد بطوري‌كه در فضاي مجازي در ايام جام جهاني ۲۰۱۸ صحبت‌هاي به سرعت در بين مردم انتشار مي‌يافت. البته اين حرف‌ها بي‌دردسر هم نبود و برنامه را تا پاي توقيف برد.

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: علي انصاريان،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۸:۱۲

فيلم سينمايي مغزهاي كوچك زنگ زده

 

مغزهاي كوچك زنگ زده فيلمي است محصول سال 1396 سينماي ايران به كارگرداني كارگردان با تجربه اما جوان سينما هومن سيدي. نويسندگي فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده نيز از هومن سيدي است. تهيه كننده اين اين كار سعيد سعدي است.

مغزهاي كوچك زنگ زده فيلمي با مضمون اجتماعي و روايتگر تلخي هاي جامعه ي امروز ما است. نويد محمد زاده بازيگر جوان و تاثير گذار اين روزهاي سينما و همچنين فرهاد اصلاني ايفاگر دو شخصيت اصلي اين فيلم هستند. از ديگر بازيگران اين فيلم مي توان به نازنين بياتي، فريد سجادي حسيني، علي علايي و ... اشاره كرد.

 

 

درباره فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

درباره مغزهاي كوچك زنگ زده اين گونه نوشته اند كه : ميگن اگه چوپان نباشه گوسفندها تلف ميشن. يا گم ميشن يا گرگ بهشون ميزنه يا از گرسنگي ميميرن. چون مغز ندارن. هركي مغز نداره به چوپان احتياج داره يه چوپان دلسوز.

آدم بدون پدر هيچي نيست.

مضمون فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

 

مردمي كه زندگيشان در اين فيلم به نمايش درآمده است از فقيرترين مردم جامعه هستند. آن هاي براي گذارن زندگي خود به بزهكاري و خريد و فروش مواد مخدر روي آورده اند و يا از كودكي با اين شرايط دست و پنجه نرم كرده اند. به چالش كشدن نگاه تعصبي به غيرت از ديگر مقوله هاي است كه در اين فيلم آن را ميبينم.

 

اكران فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

مغزهاي كوچك زنگ زده  از 4 مهر 97 بر روي پرده نقره اي سينماهاي كشور رفته است و با استقبال بي نظير مخاطبان رو به رو شده است. مي توان گفت كه در روزهاي نخستين اكرانش، اين فيلم توانسته رضايت مخاطبان به خود جلب كند.

 

 

جوايز مغزهاي كوچك زنگ زده

 

فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده در جشنواره فيلم فجر سال 96 در 13 بخش مختلف نامزد دريافت سيمرغ بلورين از طرف هيت داوران بود. اين فيلم در بخش هاي بهترين فيلم از نگاه تماشاگران كه يكي از مهم ترين جوايز جشنواره فيلم فجر است، بهترين فيلم از نگاه هنر و تجربه، بهترين فيلمنامه و بهترين صداگذاري برنده سيمرغ بلورين شد. همه اين ها حاكي از اين است كه شاهد يك اكران پر سر و صدا همچنين يك فيلم شايسته و درخور سينماي ايران خواهيم بود.

 

 

نقد فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

اگر بخواهيم يك نقد كلي از اين فيلم بگوييم بايد گفت كه شايد در ابتداي فيلم توازن خيلي خوبي بين اجزاي فيلم وجود ندارد و ريتم كمي از دست كارگردان در رفته است. مورد دوم اين كه ما شخصيت هاي هايي كه در فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده ميبينيم شايد در گذشته شبيه به آن ها را ديده باشيم. نكته مثبت اين فيلم ديالوگ محور نبودن است. استفاده درست از رنگ ها و ريتم مناسب و ضرب آهنگ آن منهاي شروع فيلم، همگي اين فيلم را يك فيلم خوب و در خور مخاطب كرده است.

 

 

 

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۴۴:۴۰

 

مشاوره خانواده

مشاوره واژه اي عربي و به معناي مشورت كردن و تشكيل شورا براي تصميم گيري است. براي اينكه كسي بتواند در موقعيت يك مشاور قرار بگيرد بايد در اين حوزه تخصص داشته باشد و از مهارت هاي ويژه اي برخوردار باشد. رشته دانشگاهي مشاوره يكي از زيرمجموعه هاي رشته روانشناسي است. آدم هايي كه در دانشگاه  درس هاي تخصصي و عمومي اين رشته را مي خوانند و با اتمام تحصيلات، مدرك اين رشته را اخذ مي كنند، مي توانند با توجه به گرايش تحصيلي شان در زمينه هاي خانواده، تحصيلي، توانبخشي، شغلي و ... به مراجعانشان خدمات مشاوره اي بدهند. مشاوره خانواده يكي از شاخه هاي تخصصي مشاوره است و همان طور كه از نامش مشخص است، بر خانواده تمركز دارد. افرادي كه به    مشاوره خانواده   مراجعه مي كنند در حقيقت به دنبال حل مشكلاتي هستند كه بر خودشان، اعضاي خانواده و روابط و مناسبات خانوادگي شان اثر گذاشته.

 

وظايف مشاور خانواده


يك مشاور خانواده با توجه به مهارت هايي كه در دوران تحصيل، كارورزي و تجربه هاي كاري اش به دست آورده، مي تواند با ارزيابي يك  فرد و خانواده اش در حوزه هاي زوج درماني، خانواده درماني، روانشناسي كودك، مشاوره به سالمندان، مشاوره طلاق، مسائل مربوط به زندگي مشترك، مشكلات جوانان و نوجوانان، اختلالات جنسي زوج ها و ... مشاوره بدهد.

 

خدمات مشاوره خانواده در آيدانيتو


آيدانيتو يك فضاي هوشمند مشاوره و آموزش است. مخاطباني كه در زمينه مسائل و مشكلات خانوادگي نياز به مشورت و راهكار دارند، مي توانند با مشاوران آيدانيتو تماس بگيرند. در ادامه به خدمات مشاوره اي آيدانيتو در حوزه مشاوره خانواده مي پردازيم:

 

اعتياد


اگر از اعتياد رنج مي بريد يا اعتياد يكي از اعضاي خانواده موجب از هم گسيختگي خانواده تان شده است با ما تماس بگيرد. مشاوران ما مي توانند به شما كمك كنند تا در زمينه روش هاي ترك اعتياد، نشانه ها و علل اعتياد، مراقبت هاي بعد از ترك و آموزش هاي لازم براي اعضاي خانواده اي كه معضل اعتياد به آن آسيب زده است اطلاعات كسب كنيد.

 

مسائل جنسي


بدون شك يكي از مهم ترين نيازهاي هر انساني نياز جنسي است و همسران انتظار دارند كه با ازدواج و ورود به زندگي مشترك اين نياز را به شكلي صحيح و سالم برطرف كنند. اما متأسفانه بسياري از زوج ها بعد از ازدواج به رضايت جنسي نمي رسند و گاهي مشكلات جنسي شان به طلاق عاطفي يا طلاق رسمي ختم مي شود. شما مي توانيد با تماس با مشاورين آيدانيتو در مورد روش هاي درمان انواع مشكلات جنسي مثل اختلال نعوظ، ديرا نزالي، زودانزالي، سردمزاجي، ناتواني جنسي و ... اطلاعات كسب كنيد. همچنين آگاهي در مورد سلامت جنسي، بهداشت جنسي، بيماري هاي مقاربتي، روش هاي جلوگيري از بارداري، انحرافات جنسي و ... لازمه يك زندگي مشترك سالم است. مشاوره خانواده    مي توانند آگاهي لازم در اين زمينه ها را در اختيار شما قرار دهند.

 

اختلالات رواني


انسان ها فقط از بيماري هاي جسمي رنج نمي كشند و اختلالات رواني هم از آزاردهنده ترين و آسيب زاترين بيماري هاي انساني هستند. در صورتي كه شاهد نشانه هاي اختلالاتي مثل افسردگي، اضطراب، اختلالات خواب، اختلالات خوردن، اختلالات شخصيت و ... در خودتان هستيد، ما مي توانيم براي آگاهي از نشانه ها، علل و روش درمان اين بيماري هاي رواني به شما كمك كنيم.

 

رشد و توسعه فردي


همه ما براي اينكه بتوانيم به خودشكوفايي برسيم، حداكثر استفاده را از استعدادها و توانمندي هايمان بكنيم و به اهدافمان برسيم به مهارت هايي نياز داريم. اين مهارت ها شامل مهارت هاي ارتباطي اي مثل هوش هيجاني، فن بيان، مذاكره، آداب معاشرت و ... و مهارت هاي زندگي مثل تصميم گيري، توانايي حل مسئله، ارتباط مؤثر، مديريت استرس، همدلي و ... هستند. ممكن است بعضي از ما به اين نتيجه برسيم كه در يكي يا تعدادي از مهارت هايي كه به رشد و توسعه مي انجامند، ضعف داريم. شما مي توانيد جهت اطلاع از راهكارهايي براي تقويت مهارت هاي زندگي با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد. 

 

ازدواج و زندگي مشترك


آدم ها با ازدواج و آغاز زندگي مشترك وارد مرحله اي جديد در زندگي مي شوند. زندگي زناشويي با زندگي دوران مجردي كاملاً متفاوت است و شيريني ها، لذت ها، تلخي ها، آرامش، تعارضات و مشكلات خاص خودش را دارد. تصميم به ازدواج يعني تصميم به ورود به مسيري جديد و همسفر شدن با كسي كه قرار است يار هميشگي ما باشد. امروزه مشاوره قبل از ازدواج در همه كشورهاي توسعه يافته به امري بديهي تبديل شده است. شما مي توانيد جهت اطلاع از معيارهاي ازدواج، شيوه صحيح انتخاب همسر، سؤالات قبل از ازدواج، سن مناسب ازدواج، ويژگي هاي دوران نامزدي و عقد، شيوه هاي همسرداري و .. با ما تماس بگيريد.

 

مشكلات زناشويي


اگر در زندگي مشترك با همسرتان تعارضاتي را تجربه مي كنيد و براي حل اين تعارضات به هم فكري نياز داريد،   مشاوره خانواده    ما مي توانند اطلاعات مناسبي را در زمينه مسائل عاطفي، جنسي، ارتباطي، مشكلات خانوادگي و روش هاي حل اين مسائل در اختيار شما قرار بدهند.

 

طلاق


طلاق اتفاق ناگوراي است كه هيچ فردي در آغاز زندگي مشترك به آن  فكر نمي كند. همسران به اميد يك همراهي شيرين، آرامش بخش و هميشگي با هم ازدواج مي كنند. اما گاهي اوقات طلاق اجتناب ناپذير مي شود و بعضي مواقع مي توان با رعايت نكاتي، يادگيري مهارت هايي و انجام  فعاليت هايي از طلاق جلوگيري كرد. مشاوره در زمينه طلاق براي زوج هايي كه قصد جدايي دارند، راهگشا است.

 

خيانت


شايد در يك زندگي زناشويي هيچ چيز هولناك تر از خيانت نباشد. كسي با خيانت همسرش مواجه مي شود آسيب رواني شديدي مي بيند و گيج و درمانده مي شود. مشاوران آيدانيتو مي توانند آگاهي شما را در زمينه راهكارهاي مقابله با خيانت، نشانه هاي خيانت، علل و عوامل خيانت و شرايط بخشش خيانت آگاه كنند.

 

جوانان و نوجوانان


جوانان تأثيرگذارترين قشر جامعه هستند. اگر جواني در خانواده شما از اعتياد رنج مي برد، مبتلا به نوعي از اختلالات رواني است، با رفتارهايش موجب ايجاد تشنج و تنش در خانواده مي شود و روابط مختل و ناسالم مانع رسيدن او به اهدافش شده اند، با ما تماس بگيريد. نوجوانان به علت ورود به دوران بلوغ تغييرات زياد جسمي و رواني را تجربه مي كنند. آن ها بيش از حد حساس مي شوند، در معرض انواع خطرها قرار مي گيرند و ممكن است افت تحصيلي شديد را تجربه كنند. اين وظيفه والدين است كه با آگاهي از ويژگي هاي منحصر به فرد دوران نوجواني و بلوغ، فرزندشان را در اين مرحله حساس زندگي بيشتر درك كنند. ما مي توانيم در جهت كسب اين اطلاعات به شما كمك كنيم.

 

كودك


روانشناسان معتقدند كه شخصيت هر انساني در كودكي شكل مي گيرد. به همين دليل درمان هر چه سريع تر اختلالاتي مثل اختلال بيش فعالي و عدم تمركز، اختلال يادگيري، اضطراب، افسردگي، اختلالات خواب، وسواس، اختلالات خوردن در كودكان و... از مشكلات و معضلات در دوران بزرگسالي جلوگيري مي كند. با مشاوره خانواده  كودكان در آيدانيتو آشنا شويد در صورتي كه شاهد مشكلات رواني، رفتاري، تحصيلي و ... در فرزند كوچكتان هستيد يا فرزندي داريد كه از مشكلاتي مثل بيماري هاي خاص يا انواع معلوليت هاي ذهني و جسمي رنج مي برد، با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد.

 

سالمندان


شايد سالمندان ارزشمندترين قشر جامعه باشند اما متأسفانه در كشورهاي توسعه نيافته و كشورهاي در حال توسعه توجه كمتري به آن ها مي شود.   مشاوره خانواده    ما در آيدانيتو در زمينه انواع اختلالات سالمندان مثل افسردگي، اضطراب، مشكلات جنسي و...،روش هاي صحيح مراقبت از سالمندان، مسائل اجتماعي اين قشر و بهترين روش هاي تعامل و هم زيستي با سالمندان اطلاعات مفيدي دارند. در ادامه مطالعه مقاله «خانواده و سلامت رواني» را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

  اگر مشكلي فردي يا خانوادگي عملكرد شما را در ابعاد مختلفي مختل كرده و كيفيت زندگي شما را به نحو قابل توجهي كاهش داده است، براي دريافت خدمات مشاوره خانواده ، در تماس با ما تعلل نكنيد. 

 

موضوع:
برچسب‌ها: مشاوره خانواده،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۵۰:۱۳

خريد خدمت 


سربازي از مراحلي است كه در سن 18 سالگي پسران را به چالش مي كشد، در واقع در قانون جمهوري اسلامي ايران خدمت سربازي براي تمامي پسران از سن 18 سالگي واجب مي شود و براي ادامه تحصيل و... داوطلبان بايد تكليف نظام وظيفه ي خود را مشخص كنند.نظام وظيفه  تكليفي  بر دوش تمامي مشمولان و مردان ايران و حتي ساير كشورها است، ولي برخي از مواقع افراد با توجه به شراط خاص خود مي توانند از كسري، معافيت ها و خريد خدمت  بهره مند شوند. اما چه كساني مجاز به خريد خدمت سربازي هستند؟ در مقاله پيش رو قصد داريم اين مسئله را مورد بررسي قرار دهيم. به مشمولان خدمت توصيه مي كنيم تا انتهاي مقاله خريد خدمت  با ما همراه باشند.

سربازي در ايران

لازم است قبل از عنوان   خريد خدمت   به موضوع سربازي در ايران بپردازيم كه آيا خريد خدمت سربازي براي تمام مشمولان امكان پذير است؟ سربازي كشورهاي مختلف به شيوه ها و قوانين متفاوت برگذار مي شود. در برخي از كشور ها مدت زمان سربازي بيشتر و كمتر از ايران و در برخي اجباري و در برخي ديگر اختياري است. سربازي در ايران دوره اي 21 ماهه است كه براي تمامي مشمولان اجباري مي باشد. به طوري كه عدم انجام خدمت محدوديت هايي براي افراد ايجاد مي كند، برخي از افراد مي توانند با خريد سربازي كارت معافيت دريافت كنند و شامل اين محدوديت هاي گفته شده نشوند. در ادامه ي مقاله خريد خدمت سربازي ، شرايط كلي خريد خدمت را ذكر خواهيم كرد.

شرايط خريد خدمت نظام وظيفه

مهم ترين نكته اي كه در   خريد خدمت   نظام وظيفه مشمولان بررسي مي شود، غيبت در سربازي آنان است. مشمولان بايد داراي 8 سال غيبت در امر سربازي شوند تا بتوانند ساير شرايط را بررسي و خدمت سربازي را خريداري كنند.

شرايط خريد خدمت سربازي براي سربازان فراري

همان طور كه گفته شد، شرط اصلي خريد خدمت سربازي غيبت 8 ساله در اين امر است. مدت زمان غيبت 8 ساله در سال 97 تا پايان 97/11/29 بررسي مي شود. مشمولاني كه غيبت كمتر از 8 سال داشته باشند، نمي توانند از اين طرح استفاده كنند. براي كسب اطلاع بيشتر به مقاله شرايط خريد خدمت مراجعه كنيد، در ادامه مقالهخريد خدمت  ،هزينه خريد سربازي را مشاهده خواهيد كرد. 

 

قيمت خريد سربازي


با شرايط خريد خدمت سربازي آشنا شديد. اما توجه كنيد كه قيمت خريد سربازي با توجه به تحصيلات مشمولان متفاوت است و در واقع هر چه عنوان مدرك تحصيلي بالاتر رود، مبلغ پرداختي بيشتر خواهد شد. براي كسب اطلاع از ميزان پرداخت مبلغ به ازاي هر مقطع تحصيلي در سال 97 به مقاله   خريد خدمت     مراجعه كنيد.

 

نحوه خريد خدمت


داوطلباني كه از شرايط گفته شده برخوردار هستند با مراجعه به دفاتر خدمات نيروي انتظامي (پليس +10) و خريد دفترچه راهنماي خدمت وظيفه عمومي مدارك مورد نياز را تكميل و مجدداً به پليس +10 مراجعه خواهند كرد. داوطلبان عزيز مي توانند مراحل خريد خدمت را به طور كامل در پست  مشاهده نمايند.

 

خريد خدمت فرزندان ايثارگران


در حال حاضر با موضوع قانون خريد خدمت ايثارگران (فرزندان ايثارگر) رو به رو هستيم. مسئله اي كه براي مشمولان خدمت به يك سؤال و ابهام تبديل شده است. آيا خريد خدمت سربازي فرزندان ايثارگر انجام پذير است؟ بايد بگوييم در حال حاضر خريد خدمت سربازي ايثارگران يك طرح قابل اجرا است كه در مراحل تأييد و تصويب است. بنابراين در حال حاضر قابل اجرا نيست. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مقاله    خريد خدمت    مراجعه كنيد. 

در صورت داشتن هر گونه سؤال پيرامون خريد خدمت 97 و نظام وظيفه با مشاوران آيدانيتو در تماس باشيد. 

موضوع:
برچسب‌ها: خريد خدمت، خريد خدمت سربازي،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ]