تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
idanito
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۱۷:۳۳

مهسا آبيز

يكي از فيلم هاي سينمايي كه در اواخر سال 97  در شبكه هاي مجازي جنجال آفرين بود فيلم سينمايي ژن خوك  به كارگرداني  سعيد سعيلي و احمد كاوري است ، هادي حجازي ، سبنا مهراد و  مهسا آبيز از جمله بازيگران اين فيلم سينمايي هستند كه از نظر مخاطبان فيلم موفقي است.

مهسا آبيز به عنوام يكي از بازيگراني كه به تازگي وارد عرصهبازيگري شده است با نقش آفريني در اين سريال توانست مهارت خود را به همگان نشان دهد ، بازي مهسا آبيز در كنار بازيگران بزرگ در فيلم نام برده شده به عنوان يكي از كارهاي موفق وي مطرح مي شود. در ادامه با آثار و بيوگرافي اين هنرمند آشنا خواهيد شد.

بيوگرافي مهسا آبيز

مهسا آبيز متولد 10/05/1363 در بيرجند است، او با بازي در تئاتر در مشهد از سال 1381 به صورت تجربي پا به عرصه بازيگري گذاشت . با ورود به دانشگاه سوره در سال 1390 در رشته ادبيات نمايشي به صورت اكادميك وارد هنر شد. براي كسب اطلاعات بيشتر از بيوگرافي مهسا آبيز مي توانيد با منظوم همراه باشيد در ادامه آثار موفق مهسا آبيز را مشاهده خواهيد كرد.

آثار موفق مهسا آبيز

مهسا آبيز در سال 1392 با فيلم حراج به كارگرداني سيد حسين شهابي اولين كار حرفه اي خود در سينما را آغاز كرد. فيلم ژن خوك از موفق ترين آثار اين هنرمند است. مهسا آويز در سال هاي قبل با بازي در تئاتر در مشهد و تهران توانست راه خود را براي موفقيت و بازي در فيلم هاي نام برده شده پيدا كند.

موضوع:
برچسب‌ها: مهسا آبيز،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۰۵:۴۶

صندلي تاشو

با بهره گيري از مكانيزم مدرن در ساخت و طراحي ارگونوميك، به عنوان محصولي با سازگاري قابل توجه با نياز مصرف كننده ارائه شده است.

ويژگي هاي صندلي تاشو

صندلي تاشو كارما مصرف كنندگان به دنبال محصولي با جاگيري كم هستند و      صندلي تاشو      به همين جهت همواره طرفداران زيادي داشته است.صندلي تاشو كارما با طراحي ارگونوميك و مطابق استاندارد بدن ،و همچنين داشتن نشيمنگاهي به شكل افقي و قابليت شيب منفي ، استفاده طولاني مدت بدون خستگي و كمردرد را امكان پذير مي كند. پشتي اين صندلي متحرك بوده و قابل تنظيم با حالت كمر مي باشد كه راحتي و اطمينان شما مصرف كنندگان به اين محصول را تضمين مي كند.چرم دوخته شده در قسمت تشك و پشتي اين     صندلي تاشو      به راحتي بيشتر شما كمك مي كند. لازم به ذكر است كه اين محصول داراي ضمانت 18 ماهه مي باشد.

ويژگي هاي قابل توجه     صندلي تاشو      كارما به همراه قيمت مناسب ، باعث شده تا اين محصول انتخابي مطمين در ميان محصولات مشابه ديگر موجود در بازار باشد.

ويژگي هاي محصول     صندلي تاشو      به اختصار:

مكانيزم مدرن و طراحي ارگونوميك

راحت و سازگار

نشيمن با قابليت شيب منفي

تشك و پشتي چرم داراي رنگ هاي متنوع

داراي ضمانت 18 ماهه

مشخصات محصول
ابعاد: طول و عرض 44، ارتفاع تا نشيمن 48 و ارتفاع تا پشتي 83 سانتي متر

موضوع:
برچسب‌ها: صندلي تاشو،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۰۶:۲۸

مشاوره كودك تلفني

هر شخصي كه فقط كمي مطالعه روانشناسي داشته باشد از اهميت فوق العاده دوران كودكي باخبر است و مي داند كه سال هاي اوليه زندگي چه تأثير عميقي بر شخصيت ما در بزرگسالي مي گذارند. زيگموند فرويد، پدر علم روانشناسي مدرن، معتقد بود كه شخصيت ما انسان ها در پنج سال اول زندگي و تحت تأثير رابطه اي كه با اعضاي خانواده و اطرافيانمان داريم شكل مي گيرد.
كودكي كه به او بي توجهي شود، عشق بدون قيد و شرط دريافت نكند، مورد سوء استفاده جسمي، جنسي يا عاطفي قرار بگيرد و اهميتي به پرورشش داده نشود، احتمالاً در بزرگسالي از اختلالات رواني جدي اي رنج خواهد برد كه درمانشان ساده نيست.
در گذشته پدران و مادران تصور مي كردند كه همين كه خوراك و پوشاك و مسكن را براي فرزندانشان تهيه كنند كافي است و از اهميت فرزند پروري بي خبر بودند. اما امروزه با توجه به پيشرفت علم، افزايش آگاهي عمومي، توسعه تكنولوژي، افزايش سواد عمومي و .... بسياري از افرادي كه صاحب فرزند هستند يا قصد فرزند آوري دارند، به اين باور رسيده اند كه بي توجهي به كودكان تبعات خطرناكي دارد.
 استقبال از خدمات روانشناختي و مشاوره اي كودكان مثل مشاوره كودك گوياي همين تغيير است.

مشاوره كودك و نوجوان تلفني

تربيت فرزندان كار ساده اي نيست و نيازمند مطالعه، صرف وقت، يادگيري و تجربه است. كودكان و نوجوانان ممكن است به دلايل مختلفي با انواع مشكلات جسمي و رواني دست و پنجه نرم كنند.
بعضي كودكان به دلايل ژنتيكي يا تحت تأثير عوامل محيطي خصوصيات خاصي دارند يا از اختلالات رواني خاصي رنج مي برند و اين وضعيت والدين را دچار بحران هاي زيادي مي كند.
به عنوان مثال بيماري هايي مثل افسردگي، اضطراب، وسواس، بيش فعالي و.... فقط مخصوص بزرگسالان نيست و كودكان و نوجوانان هم از اين اختلالات رنج مي كشند.
گاهي اوقات هم رفتارهاي ناهنجار كودكان و نوجوانان نتيجه برخوردهاي اشتباه والدين، مسئولين مدرسه، فقر، آسيب هاي اجتماعي، بزهكاري و.... هستند كه بايد هر چه زودتر با استفاده از كمك هاي روانشناختي و     مشاوره كودك تلفني      حل و فصل شوند و اگر نه در فرد دروني مي شوند و همراه او به دوران بزرگسالي انتفال پيدا مي كنند.

 خدمات مشاوره كودك تلفني در چنين موقعيت هايي كارساز هستند و مي توانند كودك يا نوجوان را قبل از اين كه دير بشود نجات دهند.

انواع مشاوره كودك تلفني

مشاوره كودك حوزه هاي متعدد و متنوعي دارد. والديني كه با مشاوران و روانشناسان كودك تماس مي گيرند، در زمينه موضوعات و چالش هاي مختلفي به دنبال راهكار هستند.

در اينجا به مهم ترين موضوعات مشاوره كودك تلفني رايگان مي پردازيم:

اختلالات رواني

معمولاً اختلالات رواني اي كه در افراد در بزرگسالي از آن رنج مي برند، در دوران كودكي يا نوجواني آغاز شده اند. نشانه هاي اختلالاتي مثل افسردگي، اضطراب، وسواس، بيش فعالي و عدم تمركز، اختلالات خوردن، اختلالات خواب، اختلال يادگيري و...در كودكي آغاز مي شوند و چنانچه والدين فوراً درمان آن ها را آغاز كنند، فرد در بزرگسالي زندگي سالم تري خواهد داشت.

مشكلات تحصيلي

همه كودكان به راحتي با محيط مدرسه اخت نمي شوند و به راحتي در فرايند درس و تحصيل قرار نمي گيرند. اختلالات يادگيري، معلم ها و مسئولين سخت گير در مدرسه، روش هاي آموزش غلط و غيرعلمي و بي توجهي والدين به فراهم كردن محيط مناسب براي درس خواندن موجب مي شوند كه بسياري از كودكان عملكرد تحصيلي مناسبي نداشته باشند.

مشاوره كودك تلفني به والدين كمك مي كند تا با يادگيري راهكارهاي روانشناختي شرايط پيشرفت تحصيلي فرزندشان را فراهم كنند.

مشكلات ارتباطي

همه ما والديني را  ديده ايم كه نگران رفتارهايي مثل لجبازي، نافرماني، پرخاشگري و... در فرزند كم سن و سالشان هستند. اين نوع رفتارهاي معمولاً ريشه هاي ارتباطي دارند. يعني كودك مهارت هاي ارتباطي را بلد نيست و به جاي اينكه با يك رفتار درست پيامش را منتقل كند، با روش هاي غلط و آسيب زا ارتباط برقرار مي كند.

مشاوره كودك تلفني رايگان به شما كمك مي كند تا مهارت هاي صحيح ارتباطي را به فرزندتان آموزش دهيد.

تربيت جنسي

آموزش مسائل جنسي به كودكان يكي از مهم ترين بخش هاي تربيت كودك و فرزندپروري است. البته آموزش جنسي اصلاً به اين معنا نيست كه رابطه جنسي به كودك آموزش داده شود. منظور اين است كه كودك بدن خودش و اعضاي حساس بدن را بشناسد تا جلوي آزارها و سواستفاده هاي جنسي گرفته شود.    مشاوره كودك تلفني      رايگان در آيدانيتو كه توسط مشاوران كودك متخصص و باتجربه انجام مي شود، اصول تربيت جنسي كودكان را به والدين و آموزگاران آموزش مي دهد.

فرزند پروري

هر شخصي كه فقط كمي مطالعه روانشناسي داشته باشد، مي داند كه شخصيت ما يا بخش اعظمي از شخصيت ما در دوران كودكي شكل مي گيرد. و اين شكل گيري كاملاً به نوع ارتباط ما با والدين مان و فضاي خانه و خانواده بستگي دارد.

والديني كه به تربيت فرزندشان بي توجه هستند، نمي توانند انتظار داشته باشند كه او در بزرگسالي انسان سالمي بشود.     مشاوره كودك تلفني      يكي از بهترين روش هاي براي يادگيري سبك هاي فرزند پروري صحيح و سالم است.

مشاوره كودك تلفني رايگان در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران حرفه اي و با تجربه آيدانيتو با توجه به رشته تحصيلي و تجربيات كاري شان در زمينه هاي مختلف خانواده، تحصيلي، مهاجرت، نظام وظيفه و... به مخاطبان مشاوره مي دهند. مشاوره كودك تلفني يكي از پر تماس ترين موضوعات مشاوره خانواده در آيدانيتو است.
از آن جايي كه خدمات رايگان هميشه با استقبال مواجهه مي شوند، آيدانيتو هم اين فرصت را براي مخاطبانش فراهم كرده است تا تحت شرايطي از مشاوره كودك تلفني رايگان برخوردار شوند.
براي تماس رايگان كافي است تلفن همراه را برداريد و با شماره 42258-021 تماس بگيريد. وقتي تماس برقرار شود، مي توانيد به مدت 5 دقيقه يك مكالمه رايگان با يكي از مشاوران آيدانيتو داشته باشيد. اين پنج دقيقه كاملاً رايگان است و بايت آن هيچ هزينه اي از شما دريافت نمي شود.
بعد از 5 دقيقه پيامي براي شما ارسال مي شود و لينكي در اختيارتان قرار مي گيرد با اين لينك مي توانيد وارد سايت آيدانيتو شويد، اعتبارتان را تمديد كنيد و به مشاوره تلفني ادامه دهيد.
در ادامه مطالعه مقاله     مشاوره كودك تلفني      را به شما  پيشنهاد مي كنيم.
 

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: مشاوره كودك تلفني،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۰۵:۳۹

مشاوره قبل ازدواج

آيا قصد ازدواج داريد؟    مشاوره قبل ازدواج     به دلايل بسياري مي تواند براي شما مفيد باشد. اگر فكر مي كنيد اين مشاوره غيرضروري است، كمي صبر كنيد و بيشتر فكر كنيد.
 

مشاوره پيش از ازدواج در آيدانيتو

 
چنانچه قصد ازدواج داريد، از تصميم تان مطمئن نيستيد يا سوال هاي بسياري در مورد ازدواج و زندگي مشترك در ذهن داريد، مي توانيد با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد.
مشاوران متخصص و با تجربه ما، خدمات مناسبي را به شما ارائه مي دهند و در زمينه ازدواج، معيارهاي انتخاب همسر، سؤال هاي قبل از ازدواج، دوران نامزدي، دوران عقد، نقش خانواده ها در ازدواج، مهارت هاي ارتباطي در زندگي مشترك و...اطلاعاتي جامع و كامل را در اختيار شما قرار مي دهند.
در اين مقاله به مهم‌ترين فوايد     مشاوره قبل از ازدواج     اشاره مي‌كنيم:

مواجه شدن با حقايق صادقانه

مشاوره قبل از ازدواج به زوج ها كمك مي كند تا حقايقي را درباره ازدواج درك كنند. آن ها در طول جلسات مشاوره كليدهاي موفقيت در روابط را درك مي كنند. زوج هاي بسياري فكر مي كنند كه ازدواج شور و عشق و خوش گذراني است. بله اين طور هست. اما همه اش اين نيست.
     مشاوره قبل از ازدواج    فرصتي است تا زنان و مرداني كه قصد ورود به زندگي مشترك را دارند در مورد نقاط مشترك و تفاوت هايشان اطلاعات كسب كنند و ياد بگيرند كه چطور با تنش هاي ناشي از اين تفاوت ها برخورد كنند.
با اين مشاوره شما به تصوير بزرگتري از زندگي پيش رويتان نگاه مي كنيد و ممكن است در مورد خيلي از مسائل، قبل از اين كه رخ دهند، بحث كنيد.

مقايسه كردن

در     مشاوره قبل ازدواج      مي توانيد علايق و چيزهايي را كه دوست نداريد با هم مقايسه كنيد. علايق و سرگرمي هاي شما و چيزهايي كه دوستشان نداريد مي توانند بعداً دردسر ساز شوند. پيشينه يك فرد هم ممكن است در جلسات مشاوره مورد بحث قرار بگيرد.
شايد يكي از همسران به دنبال شخصي با پيشينه خاصي باشد. بسياري از نامزدها تصور مي كنند كه اين مسائل هيچ اهميتي ندارند. اما واقعيت اين است كه دلايل بسياري از طلاق ها مطرح نكردن اين مسائل و      مشاوره قبل از ازدواج     است.

سازش

در جلسات     مشاوره قبل ازدواج     ، همسران با تكنيك ها و راهكارهايي، سازش را تمرين مي كنند. سازش بخش مهمي از ازدواج است چون باعث مي شود دو انساني كه در هر صورت با هم تفاوت دارند بتوانند در كنار همديگر قرار بگيرند و سال ها زير يك سقف زندگي كنند.

يادگيري روش هاي حل تعارضات

اگرچه بحث و تعارض و كشمكش در زندگي مشترك اجتناب ناپذير است اما هيچ كس خواهان دعواهاي هميشگي نيست. مشاور مي تواند به همسران آينده كمك كند تا برنامه اي براي تعارضات آينده تهيه كنند و در بحران ها از آن استفاده كنند و ازدواج شان به جدايي و طلاق ختم نشود.
به كمك مشاور زوج ها ياد مي گيرند كه خودشان مشكلاتشان را حل كنند و از دوست و آشنا و افراد خانواده كمك نگيرند.

مسائل مالي

مسائل مالي عامل ديگري هستند كه مي توانند در جلسات مشاوره مورد بحث قرار بگيرند. علاوه بر مشكلات ارتباطي و خيانت، مسائل مالي هم يك دليل شايع براي طلاق هستند. مشاوره به همسران كمك مي كند تا براي آينده، برنامه ريزي مالي داشته باشند و در مورد مسائل مالي به توافق روشني برسند.

واقع بيني

بسياري از زوج ها به دنبال يك رابطه بي عيب و نقص هستند كه تقريباً غير ممكن است. مشاوره كمك مي كند تا آدم ها درك كنند كه هيچ رابطه اي بي عيب و نقص نيست.
ممكن است دوستان و آشنايان تصويري رويايي از رابطه شان به نمايش گذاشته باشند و زوج در شرف ازدواج به اين باور رسيده باشند كه زندگي مشترك شبيه فيلم هاي عاشقانه است. اما همان آدم ها هم در زندگي مشترك با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم مي كنند.

در جسات مشاوره قبل ازدواج همسران در مورد بالا و پايين هاي زندگي مشترك آگاه تر مي شوند و با آمادگي بيشتري ازدواج مي كنند.در ادامه مطالعه مقاله «   مشاوره قبل ازدواج     » را به شما پيشنهاد مي كنيم

 
 
 
نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۲۶:۴۸

نمونه سوالات تيزهوشان 

سال هاي متمادي است كه مدارس تيزهوشان آزموني را به منظور پذيرش دانش آموزان برتر در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار مي نمايد. همان طور كه مي دانيد تحصيل در مدارس تيزهوشان تنها از طريق شركت در آزمون ورودي امكان پذير است و با توجه به محبوبيت اين مدارس در ميان مردم هر ساله شاهد رقابت تنگاتنگي در ميان دانش آموزان هستيم. از آنجايي كه سطح اين آزمون ها معمولا در سطع بالاتري از كتب درسي است، داوطلبان شركت در اين آزمون ، به منظور قبولي بايستي علاوه بر مطالعه كتب درسي، منابع ديگري را نيز مطالعه كنند.  از جمله نكات مهم ديگري كه همواره وجود دارد، تعدد كتب و منابع درسي است. همواره منابع بسيار زيادي براي آزمون هاي تيزهوشان تاليف شده اند، كه شناسايي بهترين منابع مي تواند نقشي بسيار برجسته در قبولي شما داشته باشد. يكي از بهترين راه ها براي تقويت سطح علمي و سرعت عمل داوطلب، مطالعه و حل سؤالات آزمون هاي سال هاي گذشته ي تيزهوشان مي باشد.       نمونه سوالات تيزهوشان      و كليد حل آن پس از برگزاري آزمون سال 98 منتشر مي گردد و در اختيار قرار مي گيرد.

دانلود نمونه سوالات تيزهوشان 

در آزمون ورودي تيزهوشان، دو دفترچه ي امتحاني به دانش آموز داده مي شود. دفترچه ي اول دفترچه سوالات استعداد تحليلي است كه در آن حدودا 15 سوال مطرح مي شود. اين سوالات بيشتر سطح تحليل داوطلب را به چالش مي كشند (براي مثال با دادن چند شكل از داوطلب خواسته مي شود كه شكل بعدي را حدس بزند). دفترچه دوم       نمونه سوالات آزمون تيزهوشان      را سوالات استعداد تحصيلي تشكيل مي دهند. در واقع بايستي دقت كنيد كه شما براي شركت در آزمون تيزهوشان نبايد فقط به خواندن منابع يك پايه قناعت كنيد چرا كه سوالات مطرح شده در اين آزمون شامل مفاهيمي است كه تاكنون آموخته ايد(بدين معني كه       نمونه سوالات تيزهوشان      از مقاطع قبلي و مقطعي كه در حال حاضر مشغول به تحصيل در آن هستيد، مطرح مي شوند)!
اين       نمونه سوالات آزمون تيزهوشان      در بين عامه مردم به تست هوش شناخته شده هستند. بايد اشاره كنيم كه آزمون تيزهوشان ششم به هفتم ابتدايي از چنندي قبل حذف شده است و بنا به صلاحديد مسئولين امر طرحي به نام طرح شهاب جايگيزين اين آزمون ورودي مدارس تيزهوشان شده است. جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين رابطه با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد. مشاوران آيدانيتو اطلاعات كامل و كافي را در اين رابطه در اختيار شما داوطلب گرامي مايل به ادامه تحصيل در مدارس تيزهوشان قرار مي دهند. 

نمونه سوالات تيزهوشان نهم به دهم 

نكته قابل توجه در مورد آزمون نهم به دهم سخت تر شدن پذيرش است، اين اتفاق چند دليل دارد:
1- داوطلبيني كه شركت مي كنند، دانش آموزان پايه نهم هستند و قدرت تحليل آنها بالاتر رفته است.
2- بسياري از اين داوطلبان، دانش آموزان، مدارس تيزهوشان و نمونه دولتي هستند! از اين رو اين رقابت تنگاتنگ، نيازمند تمرين و ممارست بيشتري است. كتاب هاي كمك آموزشي، راهنماي بسيار خوبي در اين راستا هستند.

تعداد سوالات و ضريب دروس آزمون تيزهوشان ششم به هفتم

در پايه ششم به هفتم 6 درس مورد ارزيابي قرار مي گيرند كه عبارتند از: آموزش قرآن و هديه آسمان، مهارت هاي فارسي ، مطالعات اجتماعي ، تفكر و پژوهش ، علوم تجربي و رياضي. دروس رياضي با 20 سوال، علوم تجربي و مهارت فارسي با 15 سوال بيشترين ميزان سوالات را شامل مي شوند. آموزش قرآن و هديه آسماني با 10 سوال، و مطالعات اجتماعي و تفكر و پژوهش با 5 سوال كم ترين ميزان سوالات را در بر مي گيرند. از نظر ضرايب، درس رياضي با ضريب 3 بيشترين تاثير را در قبولي شما خواهد داشت. ساير دروس به جز مطالعات اجتماعي و تفكر و پژوهش كه ضريب 1 دارند، ضريب 2 را به خود اختصاص داده اند. پس دروس رياضي و علوم تربي و مهارت فارسي از دروس بسيار مهم براي قبولي در آزمون تيزهوشان ششم به هفتم است. در حال حاضر، شاهد برگزاري اين آزمون نيستيم و آزموني به نام طرح شهاب جايگزين آن شده است.
 

تعداد سوالات و ضريب دروس آزمون تيزهوشان نهم به دهم

در پايه نهم به دهم 5 درس مورد ارزيابي قرار مي گيرند كه عبارتند از :قرآن و معارف اسلامي ، زبان و ادبيات فارسي، مطالعات اجتماعي، علوم تجربي و رياضي. دروس رياضي ، علوم تجربي ، مطالعات اجتماعي و زبان و ادبيات فارسي به ترتيب با 20، 17 ، 15 و 15 حجم وسيعي از       نمونه سوالات تيزهوشان      نهم به دهم را تشكيل مي دهند. از نظر ضرايب، درس رياضي با ضريب 3 مهم ترين درس به حساب مي آيد. علوم تجربي، زبان و ادبيات فارسي و قرآن و معارف اسلامي نيز ضريب 2 را دارند. مطالعات اجتماعي كمترين ضريب (1) را دارد.
  در اين مقاله به تحليل و بررسي نمونه سوالات تيزهوشان پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به        نمونه سوالات تيزهوشان       بزنيد.

   

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۲۴:۵۸

ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم

آزمون تيزهوشان نهم به دهم كه همان متوسطه دوره دوم نام دارد، هر سال براي جذب و ادامه تحصيل دانش آموزان مستعد و برتر برگزار مي شود. با توجه به ادغام آزمون مدارس تيزهوشان و نمونه دولتي، آزمون تيزهوشان و نمونه دولتي براي هر دو به صورت هماهنگ برگزار مي شود.       ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم       داراي زمان، شرايط، مراحل و ظرفيت و منابع آزموني است كه در اين مقاله به آن مي پردازيم.

زمان ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم 

  ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم معمولاً در اواخر فروردين ماه آغاز شده و تا هفته اول ارديبهشت ماه ادامه خواهد داشت. انجام        ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم        در مهلت تعيين شده براي متقاضيان ضروري است و امكان تمديد آن وجود ندارد. از اين رو لازم است دانش آموزاني داراي شرايط شركت در آزمون با داشتن مدارك مورد نياز، ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم خود را به صورت اينترنتي انجام دهند.

نحوه ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم 98

ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم به صورت كاملاً اينترنتي و از طريق سايت انجام مي شود. لازم است داوطلبان به سايت مذكور مراجعه كرده و ابتدا تقاضانامه الكترونيكي ثبت نام را كامل كرده و عكس دانش آموز را كه در قالب jpg با زمينه سفيد باشد، بارگذاري نمايند. در پايان هزينه ثبت نام را از طريق درگاه پرداخت الكترونيكي واريز كرده و شماره پيگيري خود را دريافت كنند. دريافت شماره پيگيري به منزله تأييد ثبت نام است.

 

شرايط ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم 

دانش آموزاني كه قصد      ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم       را دارند، بايد داراي شرايط زير باشند:
1. معدل كل سالانه داوطلب در پايه هشتم بايد حداقل 19 باشد.
2. دانش آموز جهت ثبت نام تيزهوشان نهم بايد داراي تابعيت ايراني باشد.
3. دانش آموزان پايه نهم مدارس تيزهوشان از شركت در اين آزمون معاف هستند و مي بايست شرايط ادامه تحصيل در پايه نهم را داشته باشند.

منابع آزموني ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم 

منابع آزمون تيزهوشان جهت ثبت نام تيزهوشان نهم شامل دو نوع سؤال استعداد تحصيلي و استعداد تحليلي است. تعداد سؤالات تحليلي 15 سؤال و مجموع نمره آن 465 است. منابع طرح سؤالات استعداد تحصيلي شامل: قرآن و معارف اسلامي با ضريب 2، رياضيات با ضريب 3، تاريخ، اجتماعي و جغرافيا با ضريب 1، علوم تجربي با ضريب 2 و زبان و ادبيات فارسي با ضريب 2 است. ملاك طرح سؤالات اين دروس در پايه هاي هشتم و نهم است. سؤالات استعداد تحليلي با هدف سنجش توانايي هايي همچون قدرت تحليل، طبقه بندي و سازمان دهي درست اطلاعات طرح مي شوند و مبناي طرح آنها كتاب هاي درسي نخواهد بود.

زمان دريافت كارت ورود به جلسه تيزهوشان نهم به دهم 

كارت شركت در آزمون يك هفته قبل از زمان برگزاري آزمون در سايت قابل دريافت خواهد بود. اين كارت شامل: اطلاعات فردي دانش آموز، عكس و نيز مدارس تيزهوشان انتخابي بر اساس اولويت است. بدون داشتن كارت شركت در آزمون، از حضور دانش آموز سر جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

زمان برگزاري آزمون تيزهوشان نهم به دهم 

اين آزمون در دهه اول خردادماه در روز جمعه ساعت 9 صبح به صورت سراسري و كشوري برگزار مي شود و لازم است داوطلبان شركت كننده در تاريخ مقرر در حوزه هاي امتحاني خود حضور يابند. جهت ثبت نام تيزهوشان نهم و قبولي در آزمون تيزهوشان با مشاورين ما در تماس باشيد، آيدانيتو بهترين راه جهت ثبت نام تيزهوشان نهم و قبولي در آزمون تيزهوشان نهم را به شما نشان ميدهد.

اطلاعي از بهترين مدارس تيزهوشان شهر خود داريد؟

  به طور قطع به يقين اطلاع از ليست بهترين مدارس تيزهوشان شهرتان پيش از هر اقدامي براي شركت در آزمون مربوطه و سپس ثبت نام در آن ها از اهميتي اساسي برخوردار است. اما اگر اطلاع دقيقي از اين موضوع نداريد اصلاٌ نگراني به خود راه ندهيد. چرا كه مشاوران آيدانيتو مي توانند در اين زمينه اطلاعات ضروري و كافي را به شما بدهند. فقط كافيست كه با مشاوران ما تماس تلفني برقرار كنيد تا شما را به بهترين شكل ممكن راهنمايي نمايند.

پس از بررسي دقيق ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم 98 ، پيشنهاد مي كنيم مقاله      ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم       را نيز بخوانيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ثبت نام تيزهوشان نهم به دهم،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۳۴:۴۵

اعلام نتايج دكتري 

در اين مقاله به موضوع اعلام     اعلام نتايج دكتري       پرداخته ايم. همان طور كه اطلاع داريد، داوطلبان عزيز دكتري براي ورود به دانشگاه، مراحل مختلفي را در پيش رو دارند كه نتيجه ي موفقيت آميز در تمامي مراحل در آخر به پذيرش در دانشگاه هاي سراسري و آزاد در مقطع دكتري ختم مي شود. هدف آيدانيتو از اين مقاله كمك به داوطلبان دكتري در تمامي مراحل مي باشد. مراحل گفته شده شامل آزمون كتبي دكتري، انتخاب رشته، مصاحبه دكتري مي باشد. مسئله مهم در تمامي مراحل توجه به زمان برگزاري و اعلام نتايج دكتري  مي باشد كه در اين مقاله به طور مفصل راجع به آن صحبت خواهيم كرد.

زمان اعلام نتايج آزمون دكتري

ثبت نام آزمون دكتري در آذر انجام شد كه داوطلبان يك هفته مهلت ثبت نام و ويرايش اطلاعات ثبت نام داشتند و در تاريخ 30 بهمن ماه 98 تاريخ اعلام زمان دريافت كارت جلسه و زمان برگزاري آزمون دكتري منتشر شد. طبق اين اطلاعيه، داوطلبان از 1 تا 3 اسفندماه براي دريافت كارت اقدام كردند و آزمون درچهارم اسفندماه برگزار شد.      اعلام نتايج دكتري        در هفته آخر فروردين ماه  مي باشد.

زمان اعلام نتايج انتخاب رشته دكتري

اعلام     نتايج دكتري 98    در نيمه اول خردادماه انجام شد و انتظار مي رود زمان اعلام نتايج انتخاب رشته دكتري  نيز مانند سال قبل در نيمه اول خردادماه باشد. در صورت كسب اطلاعات دقيقتر از زمان و روز اعلام نتايج 98 مي توانند زمان دقيق      اعلام نتايج دكتري        را مشاهده كنند. داوطلبان عزيز براي اطلاع بيشتر از جزئيات انتخاب رشته گرايش و رشته مورد نظرتان به مقالات مندرج در آيدانيتو مراجعه فرماييد.

زمان اعلام نتايج مصاحبه دكتري 

همانطور كه گفته شد يكي از مراحل مهم و حساس در ورود به دانشگاه هاي سراسري و آزاد در مقطع دكتري ، مصاحبه دكتري مي باشد كه در نيمه دوم خردادماه دعوت به مصاحبه دانشگاه ها آغاز مي شود. داوطلبان مي توانند وضعيت نتيجه ي مصاحبه خود را در نيمه ي دوم شهريورماه مشاهده كنند. مصاحبه دكتري  و آزمون كتبي دكتري 98 در سال 98 ، سهمي برابر در پذيرش دانشگاه ها دارند ، مصاحبه با افزايش ارزش  در سال 96 به بعد 50 در صد از نقش ورود به دانشگاه هاي سراسري و آزاد را براي داوطلبان دكتري ايفا ميكند.  زمان     اعلام نتايج دكتري        در هر سه مرحله ورود به دانشگاه در مقطع دكتري 98، زمان اعلام نتايج آزمون دكتري ، زمان اعلام نتايج انتخاب رشته دكتري 98، زمان اعلام نتايج مصاحبه دكتري در اين مقاله درج شده است. لازم به ذكر است در صورتي كه زمان دقيق مراحل از سوي سازمان سنجش اعلام شود، اين مقاله به روز رساني خواهد شد و داوطلبان عزيز مي توانند در مقاله اعلام نتايج دكتري به طور دقيق از زمان هاي مراحل دكتري مطلع شوند. به داوطلبان دكتري 98 پيشنهاد مي كنيم جهت كسب اطلاع بيشتر از دكتري 98 به مقاله    نتايج دكتري 98     مراجعه فرماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: اعلام نتايج دكتري، نتايج دكتري 98،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۱۸:۴۴

آزمون نمونه دولتي نهم 

مدارس نمونه دولتي از جمله معروف ترين مدارس در ايران به شمار مي روند و ثبت نام و ادامه تحصيل در آن با مزاياي زيادي براي دانش آموز همراه است. در ميان اين مزايا مي توان به توجه بيشتر به دانش آموزان كوشا و متعهد، بالا رفتن سطح آموزشي فرد دانش آموز به كمك كادر آموزشي كاردان و با تجربه و همين طور شهريه بسيار كم تر در مقايسه با مدارس غيرانتفاعي اشاره كرد. آزمون نمونه دولتي نهم به دهم در هر سال تحصيلي به وسيله اداره آموزش و پرورش كليه استان هاي ايران و جهت ورود كليه دانش آموزان فارغ التحصيل پايه نهم به مدارس نمونه دولتي برگزار مي شد. ما با توجه به تغييرات اخير به وجود آمده ثبت نام آزمون نمونه دولتي و تيزهوشان به شكل هماهنگ و به وسيله سايت  صورت گرفت و آزمون اين دو مدرسه هم در يك روز براي دانش آموزان متقاضي برگزار شد. در اين مقاله، به بحث در مورد      آزمون نمونه دولتي نهم       براي شما عزيزان مي پردازيم. پس ما را همراهي كنيد تا اطلاعات كافي را درباره آزمون نمونه دولتي نهم به دهم به دست آوريد.

زمان آزمون نمونه دولتي نهم به دهم

آزمون نمونه دولتي نهم به دهم در سال تحصيلي 98-97 در روز جمعه يازدهم خرداد سال 97 و رأس ساعت 9 صبح به صورت هماهنگ همچنان اجرا شد. اما براي زمان دقيق برگزاري اين آزمون در سال 98 همچنان بايد منتظر ماند. تمامي داوطلبان مي توانند تا 5 روز پيش از آزمون نمونه دولتي نهم به دهم و با مراجعه به سايت مدارس نمونه دولتي تحت عنوان اقدام به دريافت كارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتي نمايند.

زمان اعلام نتايج آزمون نمونه دولتي نهم به دهم

بايد عرض كنيم كه نتايج     آزمون نمونه دولتي نهم      به دهم در حدود چهار هفته پس از برگزاري آزمون به عرض داوطلبان شركت كننده مي رسد. تمامي متقاضيان مي توانند به صورت اينترنتي و به وسيله سايت اعلام نتايج نمونه دولتي از نتيجه آزمون نمونه دولتي نهم خود اطلاع حاصل نمايند.

سؤالات آزمون نمونه دولتي نهم به دهم

سؤالات     آزمون نمونه دولتي نهم       دقيقاً بر طبق سطح علمي كتب درسي پايه هشتم و نهم مدارس طراحي مي گردند و شماري از سؤال ها نيز سخت تر و فراتر از كتب درسي هستند. سؤالات به صورت چهار گزينه اي و تستي مطرح مي شوند و پاسخ صحيح فقط يك گزينه است. به ازاي هر پاسخ اشتباه يك امتياز منفي و به ازاي هر پاسخ صحيحي 3 امتياز مثبت براي دانش آموز در نظر گرفته شده است. در نتيجه، در صورت عدم اطمينان از صحيح بودن پاسخ سؤال خود هيچ يك  از گزينه هاي داده شده را علامت نزنيد.

منابع آزمون نمونه دولتي نهم به دهم

بايد عرض كنيم كه تمامي سؤال هايآزمون نمونه دولتي نهم در صورت داشتن طرحي همچون آزمون گذشته در دو گروه استعداد تحصيلي و استعداد تحليلي قرار مي گيرند. 80 درصد از امتياز سؤالات آزمون مربوط به سؤالات استعداد تحصيلي و 20 درصد باقي مانده به سؤال هاي استعداد تحصيلي مربوط مي گردند. جهت كسب آشنايي بيشتر با ليست دروس مورد سؤال در اين آزمون مي توانيد با مشاوران آيدانيتو تماس حاصل فرماييد.
در اين مقاله به تحليل و بررسي آزمون نمونه دولتي نهم به دهم پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به مقاله      آزمون نمونه دولتي نهم      بزنيد.
مشاوران آيدانيتو مي توانند اطلاعات جامع و كاملي را در رابطه با آزمون نمونه دولتي نهم در اختيار شما قرار دهند. پس حتماٌ با آن ها تماس بگيريد.
 
شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور  9099071974
موضوع:
برچسب‌ها: آزمون نمونه دولتي نهم،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۰۶:۰۷

ثبت نام مدارس نمونه دولتي

همان طور كه مطلع هستيد آزمون پذيرش مدارس نمونه دولتي، همه ساله به صورت هماهنگ در استان ها به صورت مجزا برگزار مي شود. از آنجا كه اين مدارس پس از مدارس تيزهوشان، از سطح علمي بالايي برخوردارند، طرفداران زيادي دارند و به همين سبب  به منظور گزينش دانش آموزان داوطلب، به برگزاري آزمون اقدام مي نمايند. ثبت نام مدارس نمونه دولتي در مقطع ششم (براي ورود به پايه ي هفتم) و در مقطع نهم (براي ورود به پايه ي دهم) به صورت اينترنتي صورت مي پذيرد. البته در برخي از استان ها به دليل عدم        ثبت نام مدارس نمونه دولتي        اينترنتي، ثبت نام در مدارس انجام مي گيرد. براي ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتي مي توانيد به سايت آموزش و پرورش استان محل تحصيل تان مراجعه نماييد و در صورت ثبت نام غير اينترنتي مي توانيد به مدارس مذكور مراجعه نماييد.

شرايط ثبت نام مدارس نمونه دولتي

1- اولين شرط       ثبت نام مدارس نمونه دولتي       داشتن تابعيت ايراني است كه البته اتباع خارجي نيز مي توانند تحت شرايط خاص اقدام به ثبت نام نمايند. 2- داوطلب شركت در آزمون ثبت نامي مدارس نمونه دولتي بايستي در پايه ي ششم مشغول به تحصيل باشد. 3- شرط اوليه براي ثبت نام در آزمون، كسب درجه خيلي خوب در همه ي دروس و يا كسب درجه ي خوب در يكي از دروس و خيلي خوب در ساير دروس در نيمسال اول است. با داشتن اين شرايط شما مجاز به ثبت نام در آزمون ورودي هستيد ولي براي اينكه بتوانيد در جلسه ي آزمون شركت كنيد، نياز به كسب درجه ي خيلي خوب در همه ي دروس و يا كسب درجه ي خوب در يكي از دروس و خيلي خوب در ساير دروس در نيمسال دوم نيز هستيد. به عبارتي اگر موفق به كسب اين درجات در نيمسال دوم نباشيد، مجاز به شركت در جلسه ي آزمون نخواهيد بود. بايد دقت داشته باشيد كه اگر شروط مذكور را نداشته باشيد، حتي اگر ثبت نام آزمون را انجام دهيد، كارت ورود به جلسه برايتان صادر نخواهد شد.

2- داشتن تابعيت ايراني، جزء اولين شرط هاست. البته اگر از اتباع خارجي هم هستيد، نگران نباشيد چرا كه تحت شرايط خاصي شما نيز مجاز به        ثبت نام مدارس نمونه دولتي        هستيد. 2- دومين شرط، مشغول به تحصيل بودن در پايه ي نهم است. 3- كسب حداقل معدل 17 در نيمسال اول، از ضروريات ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتي است. البته اين شرط فقط براي ثبت نام است و اگر شما بخواهيد كه در آزمون شركت نماييد و برايتان كارت شركت در آزمون صادر شود، بايستي در نيمسال دوم نيز معدل بالاي 17 داشته باشيد. به عبارتي اگر فقط معدل ترم اول شما بالاتر از 17 شود و ترم دوم موفق به كسب معدل بالاي 17 نشويد، علي رغم ثبت نام در آزمون، مجاز به شركت در آزمون نخواهيد بود. به اين نكته دقت داشته باشيد كه اگر هر كدام از شرايط و ضوابط بالا را نداشته باشيد، حتي اگر در آزمون ثبت نام نموده باشيد، براي شما كارت شركت در آزمون صادر نخواهد شد.

ثبت نام مدارس نمونه دولتي تهران

ثبت نام مدارس نمونه دولتي  استان تهران از طريق اينترنت و با مراجعه به سايت  صورت مي پذيرد. علاقه مندان مي توانند در اواخر سال جاري با مراجعه به سايت مذكور، به ثبت نام در آزمون ورودي پايه ي هفتم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصيل در پايه ي ششم) و آزمون ورودي پايه ي دهم (مختص دانش آموزان مشغول به تحصيل در پايه ي نهم) اقدام نمايند. شايان ذكر است كه پيش از انجام ثبت نام حتماً شرايط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتي را مطالعه نماييد و در صورت دارا بودن شرايط نسبت به پر كردن فرم ثبت نام اقدام بفرماييد.

در اين مقاله به بررسي ثبت نام مدارس نمونه دولتي  پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به مقاله        ثبت نام مدارس نمونه دولتي        بزنيد.

اگر سوالي در زمينه ثبت نام مدارس نمونه دولتي 98 ذهنتان را به خود مشغول كرده است، مي توانيد با مشاوران تحصيلي آيدانيتو تماس بگيريد.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور    9099071974

موضوع:
برچسب‌ها: ثبت نام مدارس نمونه دولتي،

نويسنده :آيدانيتو
تاريخ: ۱۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۳۵:۴۲

ثبت نام آزمون تيزهوشان

ثبت نام آزمون تيزهوشان، آزمون ورودي داوطلبان تحصيل در مدارس تيزهوشان و سمپاد مي باشد.       ثبت نام آزمون تيزهوشان        براي دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار ميشود. ثبت نام اين آزمون در ماه هاي آخر سال 96 (اواخر بهمن و اوايل اسفند) صورت مي گيرد. به ياد داشته باشيد كه در اين آزمون كمتراز ده درصد داوطلبان ثبت نامي براي ادامه تحصيل در اين مدارس پذيرفته ميشوند پس به هر دليلي داوطلب در آزمون تيزهوشان پذيرفته نشود، دليلي بر بي استعدادي يا عدم توانايي وي نمي باشد.

زمان ثبت نام آزمون تيزهوشان

ثبت نام آزمون تيزهوشان طبق روال سالهاي گذشته در اواخر بهمن و يااوايل اسفندماه آغاز مي گردد كه از طريق سامانه ي ثبت نام الكترونيكي انجام مي شود. لازم به ذكر است كه      ثبت نام آزمون تيزهوشان       در ارديبهشت ماه برگزار مي شود و كارت ورود به جلسه، يك هفته قبل از برگزاري آزمون منتشر مي گردد. پس از اعلام تاريخ دقيق برگزاري آزمون تيزهوشان 98 ،تاريخ را متعاقباً اعلام مي كنيم. دقت كنيد، ثبت نام آزمون تيزهوشان ششم و ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم همزمان انجام مي شود.

نحوه ي ثبت نام آزمون استعدادهاي درخشان

براي ثبت نام در آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان، متقاضيان كافيست با در دست داشتن مدارك مورد نياز به سامانه ثبت نام آزمون ورودي مدارس استعدادهاي درخشان مراجعه نمايند. اين سامانه از سايت ثبت نام مدارس تيزهوشان به آدرس قابل دسترسي است. پس از ورود به سايت و بارگذاري كردن مدارك، هم چنين تكميل فرم      ثبت نام آزمون تيزهوشان        ،  ثبت نام اينترنتي تكميل شده و تنها كافيست در مهلت مقرر نسبت به دريافت كارت ورود به جلسه اقدام كنند.

مدارك جهت ثبت نام آزمون استعدادهاي درخشان

مدارك ذكر شده براي ثبت نام داوطلبان، پايه هفتم و پايه دهم به شرح زير مي باشد:
1- فرم تكميل شده ي تقاضانامه ي ثبت نام در آزمون
2- عكس اسكن شده ي داوطلب با شرايط زير:
الف) عكس بايد 3x4 يا 6x4 باشد و با فرمت JPG ذخيره شده باشد.
ب) فايل عكس بايد 400x300 پيكسل يا 200x 300 پيكسل باشد.
ج) حجم فايل بايد نهايتاً 70 كيلوبايت باشد.
د) عكس بايد در سال جاري اخذ شده باشد و داراي زمينه ي سفيد باشد.
ه) عكس بايد بدون خط خوردگي و فاقد هر گونه اثر مهر يا منگنه باشد. ضمناً عكس داوطلبان دختر بايد با رعايت حجاب اسلامي گرفته شده باشد.
3- واريز مبلغ ثبت نامي (حدود بيست هزار تومان) از طريق كارت هاي بانكي و به صورت اينترنتي.

سازمان ملي پرورش استعدادهاي درخشان

شايد نام سمپاد به گوش شما نيز خورده باشد، اما اطلاعاتي در باره ي آن نداشته باشيد. سمپاد يا سازمان ملي پرورش استعدادهاي درخشان در سال 1366 توسط ميرحسين موسوي پايه گذاري شد كه طي 21 سال مراكز زير مجموعه ي اين سازمان در استان هاي مختلف پايه گذاري شدند. اين مجموعه ها به نام مدارس تيزهوشان در سطح كشور شناخته مي شوند كه دانش آموزان اين مدارس از ميان شركت كنندگان مستعد و تيزهوش آزمون ورودي تيزهوشان، پذيرفته مي شوند. تا چند سال گذشته تنها رشته هاي رياضي و تجربي در اين مدارس ارائه مي شوند. اما در چند سال اخير به صورت محدود، ديگر رشته ها را نيز در بعضي از مراكز داير كرده اند.
در اين مقاله به بررسي ثبت نام آزمون تيزهوشان پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به مقاله     ثبت نام آزمون تيزهوشان       بزنيد.
اگر سوالي در زمينه ثبت نام آزمون تيزهوشان 98 ذهنتان را به خود مشغول كرده است، مي توانيد با مشاوران تحصيلي آيدانيتو تماس بگيريد.

 شماره تماس فقط از طريق تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور :    9099071974

موضوع:
برچسب‌ها: ثبت نام آزمون تيزهوشان،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ]